urządzenie kosmetyczne

Tygodniowy przegląd prasy (Międzyrzecz, 21.03-27.03.2021), poznaj najważniejsze informacje z Międzyrzecza


Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Międzyrzecza, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 21.03 a 27.03.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Oto piątkowy zachód słońca nad Międzyrzeczem. Jak symbol czasów. Nawet pogoda na sobotę niewyraźna. Niby słonecznie…”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Międzyrzecz od 21.03 do 27.03.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Oto piątkowy zachód słońca nad Międzyrzeczem. Jak symbol czasów. Nawet pogoda na sobotę niewyraźna. Niby słonecznie…

Zgodnie z prognozą pogody, jutro powinno być ok. 12°C. Natomiast na jutrzejszą noc z soboty na niedzielę, meteorolodzy przewidują ok. 2°C. Prawdopodobieństwo, że pojawią się jutro opady deszczu, wynosi 80 %. Według prognoz, spadnie ok. 2.1 mm deszczu.

📢 Międzyrzecz. Oto kolejka przed pasażem handlowym przy moście na Obrze. Ulica Chrobrego. Ostatnie zakupy ,,zajączkowe’’?

Od soboty zamkniętych zostanie wiele sklepów, punktów usługowych. Międzyrzeczanie więc wykorzystują ostatnią okazję na zakupy.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 21.03-27.03.2021 Międzyrzecz: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Międzyrzeczu. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Problemami zdrowotnymi tłumaczy swą rezygnację prezes międzyrzeckiego szpitala

To już pewne. Prezes szpitala w Międzyrzeczu Waldemar Taborski odchodzi. – Ustalamy dokładny termin i warunki odejścia – mówi – starosta międzyrzecki Agnieszka Olender.

📢 Gdzie ukrywa się podejrzany o próbę morderstwa w Bojadłach Mariusz Ziółkowski? Mężczyzny do tej pory nie znaleziono

Mariusz Ziółkowski to 43-latek, który od 19 marca poszukiwany jest przez policję. Stróże prawa opublikowali wizerunek mężczyzny. Jest podejrzany o próbę morderstwa w Bojadłach (powiat zielonogórski).

📢 Zamknięty kraj i godzina policyjna przed Wielkanocą? “Pojutrze możemy zamknąć Polskę”

Od soboty, 27. marca w Polsce będą obowiązywały bardzo surowe obostrzenia. Niemal wszystko w kraju będzie zamknięte. Tymczasem prof. Andrzej Horban, doradca premiera ds. COVID-19 zapowiada, że być może to nie koniec restrykcji. W wywiadzie dla “Rzeczpospolitej” mówi, że być może na dniach będzie trzeba całkowicie zamknąć kraj. Jego zdaniem powinna w Polsce obowiązywać godzina policyjna.

📢 Nie do uwierzenia. Jeden z najbardziej znanych międzyrzeczan, Zenon Laskowik, kończy dziś 76 lat! Sto lat panie Zenku, albo i więcej…

Po Poznaniu chodziła na początku lat 70. anegdota, jak to pewien wykładowca AWF-u wchodzi na zajęcia, nagle dostrzega na sali Laskowika i mówi: – No nie, wybierajcie, albo zostaje ten jajcarz, albo ja! W międzyrzeckim liceum profesorowie takich problemów z Zenkiem nie mieli. Bo wtedy wyładowywał się na korcie.

📢 Wypadek podczas pracy zdalnej. Dla trzech osób skończył się śmiercią

Państwowa Inspekcja Pracy podała dane na temat pierwszych śmiertelnych wypadków, jakie miały miejsce podczas pracy zdalnej w trakcie pandemii. – Potrzebujemy jako instytucja kontrolna precyzyjnych przepisów w zakresie pracy zdalnej – apeluje Katarzyna Łażewska-Hrycko, Główny Inspektor Pracy.

📢 Wiemy, gdzie żyje najwięcej milionerów w Polsce. LISTA

Grubo ponad ćwierć miliona liczy już grono zamożnych Polaków. Sprawdź, ile trzeba mieć by zasłużyć na to miano i gdzie mieszka najwięcej bogaczy.

📢 500 plus będzie wstrzymane? Pieniądze powinny trafić do przedsiębiorców – pisze lekarz Bartosz Fiałek

500 plus to program wsparcia dla rodzin z dziećmi, którym chwali się Prawo i Sprawiedliwość. Ostatnie statystyki wskazują jednak, że przyrost naturalny nie wzrasta tak, jak tego się spodziewano. Ponadto, w chwili ogromnego kryzysu gospodarczego, wywołanego pandemią koronawirusa środki z 500 plus powinny trafić nie do rodzin z dziećmi, a do przedsiębiorców. O takim pomyśle pisze na Twitterze lekarz Bartosz Fiałek.

📢 Broń atomowa na lotnisku w Szprotawie. Odtajniono satelitarne zdjęcia CIA. Jedna z bomb atomowych była wycelowana w nasz region

Dziś atrakcja turystyczna, a niegdyś coś, co mogło przyczynić się do zamiany Szprotawy i okolicy w wieczną pustynię. Przy byłym sowieckim uderzeniowym lotnisku wojskowym w latach 60. ubiegłego wieku zbudowano superbunkier z przeznaczeniem na składowanie broni masowego rażenia – głowic nuklearnych.

📢 Pacjenci w Trzcielu są agresywni, przeklinają. Koniec z tym. Będą usuwani z listy

Pacjenci Centrum Medycznego VITA w Trzcielu coraz częściej tracą cierpliwość i… zaczynają wtedy przeklinać. Ale koniec z tym.

  • Poprosiłem pracownice naszej poradni o dokonywanie notatek w dokumentacji medycznej pacjentów dotyczących skrajnie niekulturalnych (żeby nie użyć słowa chamskich) zachowań krewkich pacjentów – pisze kierownik centrum medycznego.

ZOBACZ KONIECZNIE

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles