urządzenie kosmetyczne

Książę William wybrany “najseksowniejszym łysiejącym mężczyzną” [RANKING]


Według rankingu “The Sun” na podstawie badań przeprowadzonych przez ekspertów zajmujących się chirurgią plastyczną “Longevita”, książę William jest “najseksowniejszym łysiejącym mężczyzną”. Jest to efekt analizy blogów, raportów i stron internetowych znalezionych w wyszukiwarce Google. Książę Cambridge został tam wymieniony jako “sexy” aż 17,6 mln razy! Dzięki temu otrzymał pierwsze miejsce.

Jest sporo łysych osób w przestrzeni publicznej, dzięki którym możemy nacieszyć oczy

– powiedział rzecznik “Longevity”, która jest odpowiedzialna za te badania.

Co ciekawe, William nie jest jedynym “royalsem”, który w ostatnim czasie wygrał ranking “najseksowniejszych”. W listopadzie 2020 r. czytelnicy magazynu “People” wskazali jego brata jako “seksowniejszego arystokratę”. Książę William zajął wtedy 5. miejsce.

Włosy księcia Williama co pewien czas stają się przedmiotem publicznej dyskusji na Wyspach. Jak widać jednak, z włosami czy bez, przyszły król Wielkiej Brytanii ma miliony fanek.

Książę WilliamKsiążę William – Frederic Legrand – COMEO / Shutterstock

Książę William “wyprzedził” w rankingu “najseksowniejszych łysiejących mężczyzn” takie sławy jak Bruce Willis, Dwayne Johnson, Jason Statham czy Michael Jordan. Kto jeszcze znalazł się w zestawieniu “The Sun”? Kolejnych wyróżnionych możecie zobaczyć w galerii zdjęć pod materiałem wideo.

Ranking "najseksowniejszych łysiejących mężczyzn": Mike TysonKathy Hutchins / Shutterstock

Mike Tyson zajął 2. miejsce w rankingu.

Ranking "najseksowniejszych łysiejących mężczyzn": Jason StathamMarkus Wissmann / Shutterstock

Na podium znalazł się aktor, Jason Statham.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles