urządzenie kosmetyczne

Oto rodzeństwo gwiazd! Brat Małgorzaty Rozenek wygląda jak Brad Pitt, z kolei Julii Kamińskiej ma urodę modela!


Rodzeństwo gwiazd ma różne podejście co do tego czy pokazywać się publicznie u boku sławnej siostry, czy brata. Niektórzy znacznie unikają blasku fleszy, a inni… pozują z bliskimi na ściankach. Czasem ich podobieństwo jest uderzające! Joanna Opozda może pochwalić się naprawdę piękną siostrą, z kolei Małgorzata Rozenek ma brata przypominającego młodego Brada Pitta!

Jak wygląda rodzeństwo gwiazd?

Bliscy gwiazd łatwo nie mają. Z marszu są porównywani np. do popularnej siostry czy brata. Niektórzy nawet na tym korzystają, szczególnie jeśli rodzeństwo wspólnie robi karierę w show-biznesie. Przykładem jest Michał Szpak i jego siostra Marlena, czy Basia Kurdej-Szatan i Katarzyna Kurdej-Mania. My przybliżymy jednak rodzeństwo gwiazd, o których wcale w mediach głośno nie jest. 

Zobacz także: Jak wyglądają dziś dzieci z “Rodzinki.pl”, “Niani”, “M jak miłość” czy “Rodziny zastępczej”? Część z nich jest już dorosła! 

Julia Kamińska i jej brat Christian James. Chris jest młodszy od Julii o 7 lat, a polscy widzowie mogli go oglądać w kilku polskich produkcjach: “Skrzydlate świnie”, “Baby Bump” czy “Pełną parą”. Christian konsekwentnie unika mediów społecznościowych i rozgłosu, a sama Julia bardzo rzadko publikuje jego zdjęcia. Przyznacie jednak, że są do siebie bardzo podobni?

 

Julia Kamińska z bratem
Instagram

Małgorzata Rozenek zachwyciła internautów, gdy pojawiła się na ściance u boku swojego przystojnego brata. “Połączenie Toma Cruise’a z młodym Melem Gibsonem, niektórzy doszukują się też podobieństwa do Brada Pitta.

Dla mnie to po prostu Misha mój brat. Oczy mamy te same – pisała na Instagramie perfekcyjna pani domu.

Misha a właściwie Michał Kostrzewski jest słynnym choreografem tańca klasycznego i bardzo uzdolnionym tancerzem.

Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się choreografią – tłumaczyła Gosia. 

Małgorzata Rozenek z bratem Michałem
East News

Misha ma pseudonim po Mishy Baryshnikovie, słynnym rosyjskim tancerzu i choreografie. Gosia zasmuciła swoje fanki informacją, że brat ma żonę i trójkę dzieci. 

Małgorzata Rozenek z bratem Michałem
East News

Piękna Joanna Opozda nie raz na ściankach chwaliła się śliczną siostrą Aleksandrą. Dziewczyny są niemal identyczne, różni je tylko kolor włosów. 

Joanna Opozda z siostrą
East News

Aleksandra chwali się w swoich mediach społecznościowych piękną figurą. 


Piękna siostra Joanny Krupy tak samo jak siostra występowała w programach rozrywkowych. Joanna i Marta Krupa mają za sobą udział w  “The Real Housewives of Miami”. Marta wystąpiła w 13. edycji polskiej wersji “Tańca z gwiazdami”, była także gościem Kuby Wojewódzkiego. Później długo już nie widzieliśmy Marty w show-biznes owej rzeczywistości. 

Joanna Krupa z siostrą
East News

“To jest jej życie, to jest jej przyszłość. Poznała swojego męża, on za bardzo nie chciał, żeby ona w tej branży była i tak sobie żyją, są szczęśliwi i tyle. W ogóle nie tęskni za tą branżą, nie tęskni za show-biznesem. Ją to nie kręci” – mówiła Joanna Krupa dla Jastrząb Post w 2020 roku. 


Kolejne rodzeństwo, podobne do siebie jak dwie krople wody, to Marcelina i Natalia Siwiec. Marcelina zajmuje się stylizacją rzęs, brwi i makijażu. Patrząc na jej zdjęcia, trudno nie zauważyć podobieństwa do starszej siostry. 

Malwina Siwiec
Instagram

Malwina z wykształcenia jest kosmetologiem. 


 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles