urządzenie kosmetyczne

Czy chirurdzy Belli Hadid skopiowali twarz Carli Bruni? Podobieństwo jest szokujące


Operacje Belli Hadid

Nie ma absolutnie nic złego w operacjach plastycznych. Oglądając zdjęcia sławnej modelki jednego możemy być pewne. Jej nos wygląda zupełnie inaczej, niż kiedyś! Na tym zdjęciu widać Bellę (druga od lewej) z bardziej wydatnym nosem.

Teraz nos Belli jest o wiele mniejszy. Bella twierdzi jednak, że nigdy nie poddawała się operacjom plastycznym, a jej wygląd jest naturalny.

Chociaż odpowiednia ilość makijażu i oświetlenie może zmienić kształt czyjejś twarzy, specjaliści z branży chirurgii plastycznej twierdzą, że Hadid nie może mówić prawdy.

Utrata wagi i dojrzewanie niewątpliwie mogą mieć wpływ na kształt twarzy kobiety. Jednak w przypadku Hadid jej nos i usta zmieniły się nie ze względu na naturalne procesy, a raczej w związku z specjalistycznymi zabiegami.

Dr Ifeoma Ejikeme, dyrektor Adonia Medical Clinic w Londynie, mówi, że to oczywiste, że Bella miała operację nosa. Tłumaczy, że zmienił się także łuk brwiowy modelki, a jej twarz jest wydłużona. Inni specjaliście wskazują też, że jej usta przez lata stały się pełniejsze.

Carla Bruni

Carla Bruni w latach 90. XX wieku należała do ścisłej czołówki modelek na świecie, zarabiając 7,5 miliona dolarów rocznie. Pracowała dla największych projektantów, do których należeli m.in. Christian Dior, Paco Rabanne, Karl Lagerfeld, John Galliano, Yves Saint Laurent, Chanel, Versace.

W grudniu 2007 w mediach pojawiła się informacja o związku Carli Bruni z prezydentem Francji Nicolasem Sarkozym. Para razem spędziła święta w Egipcie. Nicolas Sarkozy i Carla Bruni pobrali się 2 lutego 2008 w Pałacu Elizejskim.

Dlaczego, o tym piszemy? Zobaczcie, jak wyglądała ta słynna modelka w latach 90.

Carla Bruni w latach 90/ Getty Images

Carla Bruni w latach 90/ Getty Images

Czy kogoś wam przypomina?

Bella Hadid/ Getty Images

Bella Hadid/ Getty Images

Modelki są niemalże identyczne! Podobieństwo dostrzegła także Carla Bruni, która wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym pozuje z Hadid. Podpisała je “z moją trochę młodszą siostrą”.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles