urządzenie kosmetyczne

Laluna z “Krlowych ycia” pokazaa stare zdjcie. Jak wygldaa przed operacjami? “Zapiszcie sobie i nie mczcie d*py”


Laluna Unique, a właściwie Katarzyna Alexander, jest jedną z bardziej charakterystycznych bohaterek programu “Królowe życia”. Głównie przez swój wygląd, który zawdzięcza licznym operacjom plastycznym. Nic dziwnego, że jej obserwatorów niezwykle ciekawi, jak wyglądała w przeszłości, kiedy jeszcze nie ingerowała w swój wizerunek.

'Królowe życia'Conan z “Królowych Życia” z nowym wizerunkiem. Mama robi sobie z niego żarty

Zobacz wideo
Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko

Laluna Unique – jak kiedyś wyglądała?

Laluna, jak na celebrytkę przystało, aktywnie i z wielką chęcią prowadzi profil w mediach społecznościowych, gdzie relacjonuje swoje życie. Na jej instagramowym koncie można zobaczyć zdjęcia drogich kosmetykw, fotki z wizyt w luksusowych butikach, egzotycznych wakacji czy jej stylizacje. 

Bohaterka “Królowych życia” przede wszystkim lubi chwalić się swoją figurą, zwłaszcza pośladkami i bardzo dużym biustem, który podkreśla ogromnymi dekoltami. Laluna nie kryje się z tym, że powierzyła swój wygląd w ręce tureckich chirurgów plastycznych i jest niezwykle zadowolona z efektów ich pracy. Nic dziwnego, że tak chętnie zamieszcza w sieci swoje zdjęcia. Fani Laluny chcieli jednak zobaczyć, jak wyglądała zanim zdecydowała się na operacje plastyczne. Na ich prośbę pokazała na InstaStories swoją starą fotkę.

Pokazywałam już 1000 razy. Zapiszcie sobie to zdjęcie i nie męczcie d*py – napisała na InstaStories.

Poznalibyście ją na tym archiwalnym zdjęciu?

Laluna Unique z 'Królowych życia'Laluna Unique z ‘Królowych życia’ Instagram/lala_laluna_official

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles