urządzenie kosmetyczne

Agata Rubik zrobiła sobie usta? Żona Piotra Rubika pokazała przemianę


Data utworzenia:


Agata Rubik jest jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Żona Piotra Rubika zaszokowała ostatnio fanów w mediach społecznościowych, gdy pokazała rezultat swojej wizyty w klinice medycyny estetycznej. Co ona najlepszego zrobiła?!

Agata Rubik zrobiła sobie usta? "Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte!"

Agata Rubik zrobiła sobie usta? “Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte!”


Foto:
agata_rubik / Instagram

Agata Rubik coraz mocniej wychodzi z cienia słynnego męża, kompozytora Piotra Rubika, głównie za sprawą mediów społecznościowych, gdzie celebrytka powoli zyskuje na popularności. Kobieta ostatnio odkryła, że na Instagramie “najlepiej rozchodzą się gołe tyłki”, a w serwisie społecznościowym obserwuje ją ponad 80 tys. osób.

Agatę Rubik i jej słynnego męża dzieli 18 lat. Celebrytka w rozmowie z Faktem ostatnio zdradziła, że nie czuje różnicy wieku pomiędzy nią, a Piotrem Rubikiem:

Nie czuję naszej różnicy wieku. Zresztą Piotr często słyszy, że młodo wygląda. Więc na razie żyjemy chwilą i pełnią życia. Być może za kilka lat te różnice się uwidocznią, ale na razie o tym nie myślimy. Uwielbiamy spędzać ze sobą czas, bawią i denerwują nas te same rzeczy. Jesteśmy dla siebie najlepszymi przyjaciółmi

Agata Rubik chyba jednak nie do końca wierzy w swój młodzieńczy wygląd, gdyż gwiazda poinformowała ostatnio w mediach społecznościowych, że zdecydowała się na radykalną zmianę!

Zobacz również: Rubik na drakońskiej diecie. Dlaczego to robi?

/7

agata_rubik / Instagram

Agata Rubik jest jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Żona Piotra Rubika zaszokowała ostatnio swoich fanów w mediach społecznościowych, gdy pokazała rezultat swojej wizyty klinice medycyny estetyczne. Co ona najlepszego zrobiła?!

/7

Aleksander Majdański / newspix.pl

Agata Rubik coraz mocniej wychodzi z cienia słynnego męża, kompozytora Piotra Rubika, głównie za sprawą mediów społecznościowych, gdzie celebrytka powoli zyskuje na popularności. Kobieta ostatnio odkryła, że na Instagramie “najlepiej rozchodzą się gołe tyłki”, w serwisie społecznościowym obserwuje ją ponad 80 tys. osób.


Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles