urządzenie kosmetyczne

“Na sygnale”: Nowy szef w Leśnej Górze!


Po nieoczekiwanej dymisji Kuby (Wojciech Zygmunt) na nowego szefa stacji ratowników w Leśnej Górze zostanie powołany znany chirurg plastyczny Beniamin Vick, w roli którego widzowie zobaczą 37-letniego Huberta Jarczaka. Poznaj szczegóły!

Kolejnego szefa leśnogórskiej stacji ratowników poznamy w 307. odcinku “Na sygnale” (emisja w czwartek 22 kwietnia o godz. 20.55 w TVP2). Zagra go Hubert Jarczak, który jako Tymon z należącego do fitness-clubu Kasi Górki (Katarzyna Glinka) rozpalał swego czasu do czerwoności żeńską część widowni “Barw szczęścia”. Absolwent łódzkiej “Filmówki” w swoim dorobku ma role w takich serialach jak m. in.: “Przyjaciółki”, “Ślad”, “Osiecka”, “Hotel 52” czy “Prawo Agaty”.

Okaże się, że grany przez Huberta Jarczaka Beniamin Vick jest doskonale znany doktorowi Banachowi (Wojciech Kuliński) z przeszłości. Niestety, z jak najgorszej strony. Nic więc dziwnego, że Wiktor – mówiąc bardzo delikatnie – nie ucieszy się na jego widok. W przeciwieństwie do reszty zespołu, który powita Vicka jak wielką gwiazdę rocka – głośnymi brawami.

– Po co tu przyszedłeś? – zapyta dawnego rywala Wiktor.

– A co, naruszyłem twoje terytorium? – odpowie pytaniem na pytanie Beniamin.

– 20 lat temu naruszyłeś moje terytorium – przypomni mu Banach.

– Jaki ty jesteś pamiętliwy, Wiki – bezczelnie stwierdzi specjalista od modelowania damskich biustów i nosów.

– Nie mów do mnie Wiki! – zdenerwuje się mąż Anny (Lea Oleksiak)

Pytanie, dlatego wzięty chirurg plastyczny, który dorobił się fortuny na poprawianiu damskiej urody, wylądował w pogotowiu, wydaje się bardzo zasadne. Na odpowiedź przyjdzie nam jednak poczekać do czasu emisji premierowych odcinków “Na sygnale” z jego udziałem.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles