urządzenie kosmetyczne

Agata Rubik pokaza³a, jak wygl±da³aby z powiêkszonymi ustami, botoksem i poprawionymi ko¶æmi policzkowymi. Efekt? Zobaczcie


Agata Rubik przyznała się w rozmowie z nami, że w życiu przeszła tylko jedną operację plastyczną. Celebrytka wyjaśniała, że zdecydowała się na nią ze względów zdrowotnych. 

Agata RubikRubik miała jedną operację plastyczną. “Nie zawsze wiąże się z upiększaniem”

O tym, że poddała się operacji plastycznej powiedziała też na antenie TVN w programie “Power Couple”. Już w pierwszym odcinku show, podczas jednej z rywalizacji Piotr Rubik szczerze miał odpowiedzieć na pytanie, ile operacji plastycznych przeszła jego żona. Kompozytor bez wahania odpowiedział, że… żadnej. To wówczas modelka przypomniała mu, że jednak kiedyś trafiła pod nóż chirurga plastycznego. Teraz Rubik znów postanowiła odnieść się do sytuacji i wyśmiała nadużywanie medycyny estetycznej. 

Agata i Piotr RubikowieAgata Rubik miała problemy z odżywianiem. Pokazała zdjęcie z trudnego okresu

Agata Rubik z powiększonymi ustami? “Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte!”

Agata Rubik opublikowała na swoim Instagramie kolaż zdjęć. Na jednym z kadrów wyglądała naturalnie, na drugim miała powiększone usta, uniesione wyżej brwi i bardziej wydatne kości policzkowe. 

Wczoraj i dzisiaj. Dobrze, że kliniki medycyny estetycznej wciąż otwarte! – śmiała się w opisie pod zdjęciem. 

Powyższe zestawienie to oczywiście efekt poczucia humoru gwiazdy, która w ten sposób świętowała prima aprilis. Rubik jednak na tym żarcie nie poprzestała. Na Instastories zamieściła bowiem nagrania, na których żartuje sobie, że klinikę medycyny estetycznej poleciła jej Sonia Bohosiewicz. Aktorka odpowiedziała na tę zaczepkę. Zobaczcie sami na nagraniu poniżej. 

Zobacz wideo
Agata Rubik wyśmiewa korzystanie z medycyny estetycznej

ZOBACZ TEŻ: Ukraińska modelka ofiarą operacji plastycznych. Chciała mieć większe kości policzkowe. Znana lekarka pokazała jej przemianęSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles