urządzenie kosmetyczne

Makijaż, który postarza. Tak się nie maluj, bo dodasz sobie lat! Jakie są najczęstsze błędy w makijażu, które postarzają? [2.04.2021]


Zły makijaż może dodać kilku lat! Niestety niektóre błędy są często powielane, w efekcie czego wciąż wiele kobiet robi sobie makijaż, który postarza. Myślisz, że ciebie to nie dotyczy? Lepiej upewnij się, czy aby na pewno malując się, nie dodajesz sobie lat. Zobacz, jaki makijaż postarza i nie służy urodzie.

Makijaż, który postarza. Tak dodajesz sobie lat

Od dawna malujesz się w ten sam sposób? Prawdopodobnie twój makijaż dodaje ci lat! Wszystko dlatego, że:

  • trendy w makijażu zmieniają się z czasem,
  • jako nastolatki często makijażem próbujemy nadać bardziej dojrzały wygląd.

To, co służyło ci (albo wydawało ci się, że służyło) kilka czy kilkanaście lat temu, teraz może odbierać ci urodę. W dodatku wychodząc z domu nie jest trudno napotkać kobiety, które mają makijaż, który postarza. To pokazuje, że wciąż nie mamy świadomości wielu błędów i tego, w jaki sposób wpływają one na nasz wygląd.

Obawiasz się, że makijaż, który dodaje lat może być też twoim problemem? A może wydaje ci się, że twój make-up jest opanowany do perfekcji i ci służy? Lepiej upewnij się, czy nie popełniasz najczęstszych błędów, które sprawiają, że makijaż postarza, odbiera urodę, a dodaje lat.

Jaki makijaż dodaje lat? Zobacz, co sprawia, że makijaż postarza

Zobacz galerię(13 zdjęć)

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles