urządzenie kosmetyczne

Polski Ken bryluje na salonach. Kim jest wielbiciel medycyny estetycznej Michał Przybyłowicz? – Newsy


Michał Przybyłowiczfot. ONS.pl


W XXI wieku medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna mają coraz większą rzeszę wielbicieli. Część z nich decyduje się tylko na niewielkie poprawki, ale są też osoby, które przy pomocy skalpela i wypełniaczy chcą wyglądać dosłownie jak żywe lalki. Kilka lat temu głośno było o Anelli, czyli „polskiej Barbie”. Teraz na ściankach króluje z kolei „polski żywy Ken” Michał Przybyłowicz.  

Kim jest „polski żywy Ken”? 

Przybyłowicz ma 27 lat i z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Celebryta często pojawia się na oficjalnych eventach i pozuje do zdjęć na ściankach, prezentując powiększone usta, poprawioną żuchwę i wiele innych modyfikowanych części ciała. Jak sam przyznaje, największą jego pasją jest ezoteryka i tarot. Można go było również oglądać w jednym z odcinków show „Dżentelmeni i wieśniacy”.

Przybyłowicz w wywiadach podkreśla, że poprawianie urody i upodobnienie się do żywej lalki dało mu rozgłos i możliwość dodatkowego zarobku. Operacje pozwalają mu również uspokoić swój lęk przed starzeniem się. Celebryta przyznaje, że nigdy nie dopuści do tego, żeby mieć zmarszczki. 


Kilka dni temu zrobiło się głośno o jego ostatniej operacji plastycznej. Polski Ken oprócz korekty ust, wypełnienia zmarszczek i poprawy owalu twarzy zdecydował się na wszczepienie implantów klatki piersiowej. 

Zdecydowałem się na implanty, gdyż nie miałem kompletnie rozbudowanej klatki piersiowej. Właściwie nie było tam nic. Niewykluczone, że w przyszłości zdecyduję się na jeszcze większy implant. Wszystko zależy od tego, jak te się przyjmą i ułożą – powiedział gwiazdor w rozmowie z „Pudelkiem”

Celebryta często spotyka się z przykrymi komentarzami dotyczącymi jego wyglądu. Uważa, że w dzisiejszych czasach takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, bo na całym świecie chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna są już zupełnie powszechne, a tylko w Polsce traktuje się je jak najwyższe zło. 

Myślałem, że żyjemy w XXI wieku i świat, technologie jak i medycyna idą do przodu, ale jak widać, w Polsce ludzie zatrzymali się w epoce kamienia łupanego. Czasami czuje się, jakby Polska była maleńką wysepką oddaloną od innych państw o minimum 10 000 tysięcy kilometrów i żyli na niej ludzie totalnie niczego nieświadomi. Za granicą nikogo nie dziwi informacja, że ktoś wykonał sobie korektę nosa, wstawił implanty czy też cokolwiek innego. Ale skoro u nas nadal medycyna estetyczna czy zmiana koloru włosów budzi wielkie emocje, to co tu mówić o zabiegach chirurgii plastycznej… – napisał Przybyłowicz na swoim koncie na Instagramie

Prywatnie mężczyzna jest singlem, ale ma 4-letniego synka z poprzedniego związku. Nie chce go jednak pokazywać w mediach społecznościowych, ponieważ nie chce narażać dziecka na hejt, który wiąże się z wyglądem celebryty i jego stylem życia.  


Może cię też zainteresować: 
Gwiazda „Przyjaciółek” skrytykowana za to, że jest… za szczupła. Agnieszka Sienkiewicz ostro odpowiedziała
Maffashion pokazała brzuch tydzień po porodzie. Fani krytykują: „Wszystko musi być na pokaz?”
Netflix opowie o depresji i bulimii księżnej Diany. Rodzina królewska jest bardzo niezadowolona
Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na pytanie o dziecko. „Niektórzy nie są w stanie wyhodować mózgu”
Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles