urządzenie kosmetyczne

Julia Kamiska wyprbowaa wszystkie makijaowe trendy sezonu. Naraz. Efekt kontrowersyjny, a fanki zachwycone


Julia Kamińska przygotowała zabawę dla swoich obserwatorów. W czwartek zaprosiła do wspólnego live’a swoją przyjaciółkę Noemi. Na oczach użytkowników Instagrama opowiadały o najnowszych trendach, o których przeczytały w jednym z magazynów. Postanowiły je wypróbować na własnej skórze.

Zobacz wideo
To będzie trendi

Julia Kamińska – makijaż według najnowszych trendów

Kamińska i jej przyjaciółka nagranie rozpoczęły od nabłyszczenia twarzy, ponieważ w nadchodzącym sezonie efekt glow jest najbardziej pożądany. Aktorka wykorzystała do tego olejek, jej przyjaciółka podkład. Później przyszedł czas na użycie kolejnych kosmetykw zgodnie z radami specjalistów:

Skóra jak tafla wody – glow. Oczy grunge lub kolor na całej powiece, ewentualnie biała kreska nie od kącika wewnętrznego, brwi wyczesane jak po laminacji, róż być musi nieistotne gdzie i oczywiście hit: konturówką kilka odcieni ciemniejsza niż nasza pomadka. Włos pandemiczne, jakby niedbałe uczesanie – napisały pod materiałem. 

Julia KamieńskaJulia Kamińska pochwaliła się sypialnią. Jest klimatycznie

Makija wyszedł dość komiczny, a Julia Kamińska stwierdziła, że “efekt na żywo jest jeszcze gorszy”. Na zakończenie zgodnie stwierdziły, że od razu idą się umyć i pozbyć wszystkiego, co nałożyły na swoją twarz. A było tego niemało.

Julia Kamińska z przyjaciółką zastosowały najnowsze trendy makijażoweJulia Kamińska z przyjaciółką zastosowały najnowsze trendy makijażowe Screen z Instagram.com/ spiekniej

Internautki doceniły ich poczucie humoru:

Uśmiałam się niebywale… Ten live to był sztos jakich mało. Gratki za poczucie humoru i dystans do siebie.

Linie trendu maksymalnie widoczne.

Daliście czadu na maksa. Trend goni trend – piszą rozbawione.

Julia KamińskaFani dopytują Julię Kamińską o ciuch z planu “BrzydUli”. Zdradziła, gdzie można go dostać

Jak widać także do trendów należy podchodzić nieco z dystansem i rozsądnie z nich korzystać.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles