urządzenie kosmetyczne

Kasia Cichopek bez grama makijażu. Jak wygląda na wakacjach?


Kasia Cichopek od kilku dni odpoczywa z rodziną na Dominikanie. Gwiazda postawiła na pełen luz i nie zamierza się malować. Pokazała nagranie, na którym wygląda zupełnie inaczej niż na co dzień. 

Kasia Cichopek nie może opędzić się od pracy. W czasie, gdy większość show-biznesu narzekała na małą ilość zleceń spowodowaną pandemią, to gwiazda postanowiła sama zadbać o domowy budżet. Gdy rząd zdecydował o zamknięciu szkół tańca, to wymyśliła alternatywę dla projektu, który od wielu lat prowadzi z mężem, Marcinem Hakielem. Małżonkowie przenieśli się do sieci i nadawali on-line wprost ze swojego salonu. Taka forma świetnie się przyjęła, dlatego mogą mówić o wielkim sukcesie, a ich biznes przetrwał duży kryzys gospodarczy.

Chociaż aktorka znana z serialu M jak Miłość jesienią dostała nową pracę i została prowadzącą program Pytanie na śniadanie, to ruszyła także z dwiema własnymi markami. Kasia stworzyła autorską biżuterią, którą mocno promuje na swoim kanale w social mediach, oraz własną linię zapachową. Trzeba przyznać, że w roli bizneswoman odnajduje się doskonale. Teraz przyszła pora na zasłużony odpoczynek.

Kasia Cichopek bez makijażu

Aktorka przez ostatnie miesiące pracowała na pełnych obrotach, dlatego nie można się dziwić, że wiosnę postanowiła rozpocząć od wypoczynku. Zabrała rodzinę, spakowała walizki i od kilku już dni ładuje baterie na Dominikanie. Na bieżąco jednak jest w kontakcie z fanami i dzieli się z nimi fotografiami i krótkimi nagraniami z miejsca wypoczynku. Ostatnio pokazała się w bikini w pełnej krasie i rozpaliła internet do czerwoności.

Już wczoraj złożyła wszystkim swoim obserwatorom życzenia wielkanocne i pokazała piękny rodzinny kadr. Widać, że Hakielowie na urlopie bawią się doskonale.

Wesołego Alleluja życzy Hakiel Family  – napisała.

Na powyższym zdjęciu cała rodzina w tym Kasia mają na sobie okulary. Jednak na nagraniu, które pojawiło się na Instastory aktorki możemy zobaczyć, że na wakacjach zrezygnowała całkowicie z makijażu. Gwiazda może się pochwalić bardzo ładną cerą, ale trzeba przyznać, że jej twarz wygląda zupełnie inaczej niż w pełnym make-upie, który prezentuje na co dzień. Cały czas ma urodę nastolatki, a brak kolorów na twarzy i podkreślonych oczu zdecydowanie odejmuje jej lat.

Kasię bez makijażu możecie zobaczyć w naszej galerii.

Krystyna Pukos

Z wykształcenia dziennikarka. Z zamiłowania ogrodnik, który każdą wolną chwilę poświęca swoim roślinom. Wielka miłośniczka przyrody, właścicielka kilku psów. Wegetarianka z wyboru.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles