urządzenie kosmetyczne

Najpiękniejszy makijaż na Wielkanoc 2021 w pastelach!


Te święta wielkanocne znów będą inne niż zazwyczaj. Zapewne z powodu epidemii koronawirusa spotkamy się w mniejszym gronie, tylko z najbliższą rodziną. Ale to nie oznacza, że mamy zrezygnować z pięknych stylizacji, efektownych fryzur i eleganckich makijaży! Ale pamiętaj, że wielkanocny makijaż powinien być subtelny, najlepiej wykonany w pastelowych barwach. W końcu do świątecznego śniadania zasiadamy rano, a wtedy nie wypada nawet umalować się zbyt mocno. Jeśli nie masz pomysłu, po jakie cienie i szminki sięgnąć, znaleźliśmy dla Ciebie kilka inspiracji!

Jak się umalować na Wielkanoc 2021?

Przede wszystkim wybieraj delikatne kolory, najlepiej pastelowe. Nie stosuj ich także zbyt dużo – całość powinna być delikatna, niemal eteryczna. Idealnie sprawdzi się blady róż na powiekach i ustach. Może być lekko połyskujący lub matowy.

makijaż na wielkanoc 2021

Fot. adobe.stockc.com

Podkład idealny? To już nie problem!

Pięknie na powiekach wyglądają też odcienie fioletu:

makijaż na wielkanoc

Fot. adobe.stockc.com

Świetnym rozwiązaniem jest też makijaż supernaturalny z jednym mocniejszym akcentem w postaci różu na policzkach. To także świetna opcja na make-up last minute, bo wyczarujesz go dosłownie w kilka sekund! A efekt będzie powalający!

makijaż na wielkanoc

Fot. adobe.stockc.com

Róż został jednogłośnie kolorem sezonu!

Kolejną opcją dla minimalistek jest wariant, w którym cała uwaga jest skupiona na rzęsach. Jeśli natura obdarzyła cię długimi rzęsami, wystarczy, że je pomalujesz wydłużającym tuszem. Jeśli nie, warto z okazji świąt dokleić kilka kępek rzęs, by uzyskać zjawiskowy look.

makijaż na wielkanoc 2021 długie rzęsy

Fot. adobe.stockc.com

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles