urządzenie kosmetyczne

Oszpeciła swoją klientkę. Kosmetolog z Poznania Agnieszka N. usłyszała zarzuty. Kobieta nie przyznaje się do winy


Kosmetolog z Poznania Agnieszka N. w końcu została namierzona przez prokuraturę i usłyszała zarzuty. Kobieta odpowie za narażenie swojej klientki na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz spowodowania u niej obrażeń ciała powyżej siedmiu dni. Agnieszka N. wykonała zabieg wyszczuplenia twarzy oraz powiększenia ust u pani Laury, która zmagała się z poważnymi powikłaniami po źle wykonanych zabiegach.

Pod koniec listopada 2020 roku poznańska prokuratura zawiesiła śledztwo w sprawie kosmetolog Agnieszki N., z uwagi na niemożność ujęcia kobiety. Teraz zostało ono wznowione. Udało się namierzyć kosmetolog z Poznania i postawić jej zarzuty.

Czytaj też: Kosmetolog z Poznania oskarżona po zabiegu powiększania ust. Grozi jej więzienie. Pokrzywdzone miały też zostać inne kobiety

Kosmetolog z Poznania Agnieszka N. z zarzutami

– Agnieszka N. usłyszała zarzuty narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz naruszenie czynności narządu ciała powyżej 7 dni. Nie przyznała się do winy. Odmówiła składania wyjaśnień. Stwierdziła, że zrobi to w późniejszym terminie, w obecności swojego adwokata

– wyjaśnia prokurator Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Jak dbać o cerę? Rutyna, która doda skórze blasku

Tak wyglądały usta i twarz pani Laury po zabiegu powiększenia ust i wyszczuplenia twarzy u kosmetyczki z Poznania:

Zobacz galerię(5 zdjęć)

Ponadto wobec kosmetolog zastosowano dozór policyjny, nałożono na nią również nakaz powstrzymania się od wykonywania działalności kosmetycznej i kosmetologicznej.

Na początku tego roku opisaliśmy historie kobiet, które twierdzą, że zostały skrzywdzone przez różnych kosmetologów. Tak wyglądały ich twarze po zabiegach u kosmetologów w całej Polsce.


Zobacz galerię
(18 zdjęć)

Kosmetolog z Poznania oskarżona po zabiegu powiększania ust….


Zobacz galerię
(18 zdjęć)

Kosmetolog z Poznania Agnieszka N. źle wykonała zabieg

Zarzuty, jakie usłyszała kosmetolog, dotyczą sprawy jej klientki – pani Laury, która we wrześniu 2018 roku zdecydowała się na wizytę w salonie Agnieszki N. Kobieta poddała się zabiegowi wyszczuplenia owalu twarzy oraz powiększenia ust. Kosmetolog wszczepiła pod skórę klientki samorozpuszczalne „haki” i nici PDO.

Po zabiegu pani Laura odczuwała ból, doszła do tego opuchlizna oraz wysoka temperatura. Kobiecie z pomocą przyszedł chirurg plastyczny dr Waldemar Jankowiak. Lekarz nie miał wątpliwości, że w najgorszym przypadku kobieta mogła nawet stracić życie z powodu komplikacji po zabiegu. Z kolei kosmetolog w rozmowie z nami zapewniała, że zabieg wykonała prawidłowo.

Pani Laura postanowiła zgłosić sprawę do prokuratury. Kosmetolog Agnieszce N. grozi kara nawet 3 lat więzienia.

Zobacz galerię(5 zdjęć)

Kosmetolog Agnieszka N. skazana za uszkodzenie ciała innej klientki

Kosmetolog z Poznania w 2020 roku usłyszała wyrok w podobnej sprawie. Została skazana za nieumyślne uszkodzenie ciała podczas wykonania zabiegu powiększenia ust u innej klientki. Sąd wymierzył jej kare grzywny w wysokości 3500 zł.

Zobacz też:

W ostatnich latach w Poznaniu i okolicach dochodziło do wielu wypadków samochodowych, w których śmierć ponosili piesi. Wśród nich były m.in. tragiczne wypadki na Dębcu, Łazarzu, Wierzbięcicach, Sołaczu, Grunwaldzie czy Murowanej Goślinie. Poznań był wstrząśnięty po tym, jak motornicza śmiertelnie potrąciła 8-letniego chłopca na przejściu dla pieszych, a kilka miesięcy później 69-letnia kobieta śmiertelnie potrąciła 8-letnią dziewczynkę, która przechodziła na zielonym świetle przez pasy. Przedstawiamy najgłośniejsze wypadki samochodowe w ostatnich latach, w których śmierć ponieśli piesi.Przejdź do kolejnego zdjęcia --->


Zobacz galerię
(15 zdjęć)

Poznań: Najgłośniejsze wypadki drogowe w ostatnich latach. J…


Zobacz galerię
(15 zdjęć)

W ostatnich latach w Wielkopolsce nie brakowało spraw kryminalnych, o których dużo się mówiło.Mieszkańcy Wielkopolski byli poruszeni zaginięciem Ewy Tylman, zdruzgotani po wybuchu kamienicy na Dębcu czy zszokowani po tragicznych wypadkach spowodowanych przez młodych kierowców, w których ginęli ludzie. Nie obyło się też bez brutalnych zabójstw, długoletnich procesów oraz wyroków skazujących prawników czy komorników. Sprawdź, czy pamiętasz najgłośniejsze sprawy kryminalne z ostatnich lat.Przejdź dalej --->


Zobacz galerię
(51 zdjęć)

Najgłośniejsze sprawy kryminalne w Wielkopolsce. Nie tylko ś…


Zobacz galerię
(51 zdjęć)

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles