urządzenie kosmetyczne

Tygodniowy przegląd prasy (Koluszki, 28.03-3.04.2021), poznaj najważniejsze informacje z Koluszek


Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Koluszek, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 28.03 a 3.04.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Jaki makijaż na Wielkanoc? Jak umalować się na świateczne spotkania w rodzinnym gronie?”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Koluszki od 28.03 do 3.04.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Jaki makijaż na Wielkanoc? Jak umalować się na świateczne spotkania w rodzinnym gronie?

Pandemia narzuciła obowiązek noszenia maseczek, przez co podejście kobiet do makijażu nieco się zmieniło. Jeśli pracują zdalnie – nie odczuwają codziennie potrzeby malowania się. Jeśli muszą wyjść – maseczką zakrywają pół twarzy, więc także stosują raczej makijaż delikatny, subtelny.

📢 Spis powszechny 2021 online. Jak się spisać przez internet (aplikacja)? Na jakie pytania trzeba odpowiedzieć?

1 kwietnia 2021 rozpoczął się, przeprowadzany raz na 10 lat, spis powszechny. Dzięki niemu dowiemy się, m.in. ilu Polaków faktycznie mieszka w naszym kraju. Podczas spisu będziemy musieli odpowiedzieć na serię pytań. Jeśli ktoś nie chce czekać na kontakt rachmistrza, sam może zarejestrować się w systemie i wypełnić formularz przez internet.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

ZOBACZ KONIECZNIE

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles