urządzenie kosmetyczne

Ania Matyasek ingerowała w wygląd swojej twarzy? My wiemy…


Uczestniczka drugiej edycji Hotel Paradise w odpowiedzi na pytanie fana przyznała, czy chirurg plastyczny faktycznie poprawiał coś w jej wyglądzie. Ania Matyasek ingerowała w wygląd swojej twarzy?

Reality-show Hotel Paradise

Kilka miesięcy temu widzowie stacji TVN7 oglądać mogli odcinki drugiej edycji Hotel Paradise. Kontrowersyjne reality-show, do którego zgłosili się single i singielki z chęcią przeżycie ogromnej życiowej przygody, a dodatkowo odnalezienia miłości i wygrania głównej nagrody, wzbudzało ogromne emocje wśród widzów.

Jedną z gwiazd zakończonej jakiś czas tego drugiej edycji Hotel Paradise, była Anna Matyasek, która pojawiła się w rajskim hotelu już w pierwszym odcinku. W programie atrakcyjna uczestniczka poznała Ivana Yevtushenko, z którym przez większość czasu tworzyła udany związek. Niestety para nie dotrwała wspólnie do finału. Ivan musiał opuścić Hotel Paradise i zakończyć swoją przygodę z programem. Mimo iż związek ten w programie zakończył się nie co burzliwie, po powrocie do Polski Ania i Ivan postanowili kontynuować relację i do dziś tworzą udany i oparty na prawdziwym uczuciu związek.

Ania Matyasek ingerowała w wygląd swojej twarzy?

Udział w programie reality-show dla wielu uczestników okazał się trampoliną do wielkiego sukcesu. Mimo iż Ania zakończyła już swoją przygodę z popularnym reality-show, nie daje o sobie zapomnieć. Uczestniczka drugiej edycji Hotel Paradise bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Warto zaznaczyć, że Instagram Matyasek obserwuje już ponad 180 tys. internautów. Ania chętnie publikuje w sieci zdjęcia i relacje, na których ku sporej uciesze followersów, nie brakuje oczywiście i jej partnera Ivana.

Zobacz także: Ania i Ivan spodziewają się dziecka?

Ostatnio Ania poświeciła czas swoim obserwatorom i odpowiedziała na kilka ich pytań. Jego z nich dotyczyło jej wyglądu, a konkretnie poprawia urody.

„Miałaś jakieś operacje plastyczne? Wyglądasz bardzo naturalnie i ładnie” – zapytał zaciekawiony obserwator

Ania postanowiła odpowiedzieć i przyznała, że dotychczas nie miała żadnych operacji, a co więcej, nie korzystała również z ostrzykiwania twarzy. Gwiazda reality-show dodała, że być może niedługo się to zmieni.

„Nie, nie przechodziłam żadnych operacji plastycznych. Nie mam w twarzy ani nigdzie żadnych kwasów, ale może niedługo to się zmieni…” – odpowiedziała Ania

Ania Matyasek ingerowała
Ania Matyasek z Hotel Paradise o operacjach plastycznych

Zaskoczeni?

źródło: Instagram Ania Matyasek

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles