urządzenie kosmetyczne

Córka Natalii Kukulskiej jak Kleopatra. Ania Dąbrówka w makijażu


Ania Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, zadziwiła stylizacją. W święta pokazała się odmieniona. Nowa fryzura, wyrazisty makijaż. Jak wyglądała i czy jest podobna do znanej mamy?

Natalia Kukulska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych wokalistek w Polsce. Prywatnie także jej się wiedzie – jest bowiem spełnioną żoną i matką. Od lat tworzy udany związek z muzykiem, Michałem Dąbrówką, z którym doczekała się trojga dzieci – najstarszy syn, Jan, ma już 20 lat, córka Anna skończyła 15 lat, a najmłodsza Laura 4 lata. Dzieci są jej wielką radością, a ona nie ukrywa, jak bardzo jest z nich dumna.

Fani Natalii doszukują się, zwłaszcza u jej córkach, podobieństwa do znanej mamy. Patrząc na zdjęcia Ani, uważamy, że zdecydowanie odziedziczyła urodę Kukulskiej. Fotografia ze świąt tylko to potwierdza.

Córka Natalii Kukulskiej: świąteczna metamorfoza

Natalia Kukulska chętnie chwali się osiągnięciami starszej dwójki – Jaś jest świetnie zapowiadającym się muzykiem, a Ania, ma także bardzo sprecyzowane plany na przyszłość. W trakcie rozmowy z tygodnikiem Rewia, Kukulska wyjawiła, co zamierza jej córka:

Chce uczyć się w języku angielskim i zostać aktorką.

W trakcie kwarantanny nastolatka wyznała, że marzy o studiach w Nowym Jorku. Wizja jej wyjazdu nie napawa rodziców optymizmem, ale dziewczyna już zrobiła odpowiednie kroki w tym kierunku. Planuje zdawać międzynarodową maturę, a w wolnych chwilach bierze udział w internetowych kursach.

Ania ma wszelkie predyspozycje, żeby zrobić karierę. Jest piękna jak sławna mama, a zapewne i talentu jej nie brakuje, patrząc, w jak artystycznej rodzinie się wychowuje. Jej najnowsze zdjęcia tylko to potwierdzają.

Nastolatka w święta postanowiła zaszaleć z makijażem. Bardzo mocno podkreśliła oko i wyciągnęła kreskę na górnej powiece. Idealne rysy twarzy, a do tego tajemniczy uśmiech i nowa fryzura z zakręconą grzywką i ozdobną opaską spowodowały, że Ania wygląda jak Kleopatra.

Córka Natalii Kukulskiej wyrasta na piękną kobietę. Wydaje się, że jeśli rzeczywiście zdecyduje się zostać aktorką, to jeszcze nie raz o niej usłyszymy.

Ania Dąbrówka – córka Natalii Kukulskiej

Ania Dąbrówka – córka Natalii Kukulskiej

Elwira Szczepańska

Z wykształcenia polonistka, z zawodu redaktorka. Miłośniczka crossfitu i zdrowego stylu życia. Wielbicielka francuskiego kina, włoskiej kuchni i filmów Stanisława Barei.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles