urządzenie kosmetyczne

Córka Natalii Kukulskiej zachwyciła oryginalnym makijażem na Instagramie!


15-letnia Anna Dąbrówka to córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki. Ania jest średnim dzieckiem, ma starszego brata Jana i młodszą, zaledwie czteroletnią siostrę Laurę. Nastolatka niedawno założyła konto na Instagramie, dzięki czemu możemy podziwiać jej piękne zdjęcia. Córka piosenkarki planuje karierę aktorską i na razie stawia na naukę języka angielskiego. Być może wyjedzie na studia za granicę? Jak sama pisze, uwielbia Nowy Jork, a to w końcu jedno z najlepszych miejsc do studiowania aktorstwa na świecie! Na razie Ania Dąbrówka bawi się stylizacjami w domowym zaciszu. Na święta wielkanocne wybrała nietypowe połączenie – makijaż z czarnymi kreskami w stylu Kleopatry, a do tego fryzurę mocno zainspirowaną kultowym wśród młodzieży serialem Bridgertonowie!

Jak wygląda dziś córka Natalii Kukulskiej?

Ania bez wątpienia jest śliczną dziewczyną i urodę odziedziczyła po mamie i babci, Annie Jantar. Choć jej włosy nie są aż tak kręcone u Natalii Kukulskiej (tą cechę odziedziczył starszy brat), to jednak podobieństwo jest mocno widoczne. Ania ma delikatne, dziewczęce rysy i piękne oczy, których kształt umiejętnie podkreśla makijażem. Tylko zobaczcie!

Córka Natalii Kukulskiej wkracza do show-biznesu. Śpiewa i tańczy w teledysku!

córka Natalii Kukulskiej na Instagramie

Fot. Instagram@annadabrowka

Naszą uwagę zwróciły jeszcze dwa elementy – nietypowo wystylizowana grzywka, jakby rodem z serialu Bridgertonowie, który kilka miesięcy temu był najchętniej oglądanym serialem na Netflixie, a także zjawiskowo wąska talia! Ania Dąbrówka wygląda na tym zdjęciu jak prawdziwa modelka! Zobaczcie też jej inne zdjęcia:

Ile tak naprawdę kosztowała biżuteria w serialu Bridgertonowie?Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles