urządzenie kosmetyczne

Modne fryzury 2021: fryzura z lat 90. wraca do łask i podbija TikToka


Coraz więcej fryzur z lat 90. wraca do łask. To uczesanie będzie hitem 2021 roku i już podbija TikToka. 

Wielu z nas z sentymentem wraca do lat 90. Ta dekada słynęła z różnorodnych fryzur i makijaży. Teraz wiele z ówczesnych trendów wraca do łask. Na TikToku co chwilę możemy dostrzec powrót kultowych makijaży i upięć. Tym razem przyszedł czas na jeszcze inną fryzurę. W najbliższych miesiącach stawiamy na objętość na głowie. Właśnie dlatego do łask powraca kultowa fryzura z lat 90., która nam ją zapewni. Dziś decyduje się na nią coraz więcej kobiet. Sami zobaczcie, o jakie uczesanie chodzi. 

Zobacz także: Soft bob to fryzura idealna na wiosnę 2021. Odmładza i dodaje charakteru

Modne fryzury 2021: fryzura z lat 90. wraca do łask i podbija TikToka

Pamiętacie puszyste włosy, lekko zakręcone na samych końcach? Ta fryzura ponownie będzie hitem i to już w najbliższych miesiącach.

Zobacz także

Księżna Diana z fryzurą bob i w marynarce

Radosna kobiet z watą cukrową i fryzurą typu przedłużony bob w wesołym miasteczku

Do jej wykonania potrzebujecie jedynie szczotki termicznej lub zwykłej okrągłej szczotki do modelowania włosów i suszarki. 

Wilgotne kosmyki należy suszyć, czesząc poszczególne pasma od góry do dołu. Potem każde z nich podkręcamy na końcu okrągłą szczotką. 

Następnie wierzchnie pasma zakręcamy na grube wałki. Spryskujemy włosy lakierem i rozpuszczamy kosmyki. Fryzura jest gotowa.

Zobaczcie wideo, na którym tiktokerka pokazuje, jak wykonać takie uczesanie krok po kroku. 

Zobacz także: Twoja gumka do włosów się rozciągnęła? Dzięki temu trikowi z TikToka przywrócisz jej dawny wygląd

Modne fryzury 2021

Lata 90. wracają do łask na dobre. Wiosną i latem absolutnym hitem będzie modern inverted bob, który także pochodzi z tamtej dekady. Modne staną się również dodatki, które pamiętamy z tamtych lat – cienkie opaski i spinki w kształcie motyli. 

To jednak nie wszystko. Równie modne w najbliższych miesiącach będą cieniowane fryzury w stylu lat 70. Do łask powróciły bowiem shaggy hair, modern mullet oraz big chops. 

Zobacz także: Fryzura z lat 60. wraca w wielkim stylu. Kobiety ją pokochały

2021 rok będzie sprzyjał odważnym metamorfozom. Oto TOP 10 inspiracji na najmodniejsze fryzury idealne dla każdej długości włosów.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles