urządzenie kosmetyczne

Znany chirurg plastyczny z Beverly Hills krytykuje efekt zabiegów Kasi Warnke. Krzysztof Gojdź odpowiada


Profesor Mehryar Ray Taban ocenił wygląd Katarzyny Warnke. Zdaniem amerykańskiego specjalisty polska aktorka padła ofiarą nieudanych zabiegów chirurgii plastycznej.

Operacje plastyczne gwiazd show-biznesu to temat, który wraca jak bumerang. Rzadko jednak mamy do czynienia z sytuacją, gdy wygląd polskich celebrytów staje się przedmiotem ożywionej dyskusji za oceanem. Taką, raczej niezbyt pożądaną uwagę, udało się zdobyć ostatnio Kasi Warnke. O efektach zabiegów medycyny estetycznej aktorki wypowiedział się bowiem publicznie popularny chirurg plastyczny Mehryar Ray Taban. Lekarz, którego kilka lat temu można było nawet oglądać w programie telewizyjnym “The Doctors”, uznał 43-latkę za sztandarowy przykład ofiary źle wykonanej korekcji powiek.

Lekarz z Beverly Hills ostro o wyglądzie Kasi Warnke

Taban opublikował na swoim instagramowym profilu, który obserwuje ponad 30 tysięcy użytkowników serwisu, zestawienie dwóch zdjęć Kasi Warnke. Jego zdaniem ilustrują efekt nieudolnie przeprowadzonych na aktorce zabiegów.

Oto czego NIE robić! Polska aktorka Katarzyna Warnke prawdopodobnie miała agresywną plastykę powiek górnych z usunięciem prawdopodobnie zbyt dużej ilości tłuszczu i skóry (przez innego chirurga). To ważne, aby chirurgia plastyczna oka dawała naturalny efekt. Udaj się do eksperta – zaapelował profesor.

Znany lekarz zaznaczył, że wydaje swoją opinię wyłącznie na podstawie znalezionych w sieci fotografii polskiej aktorki i nie posiada wiedzy na temat zabiegów czy operacji plastycznych, które faktycznie przeszła gwiazda.

Krzysztof Gojdź odpowiada na krytykę wyglądu Kasi Warnke

O komentarz na temat wpisu znanego i cenionego w Hollywood chirurga plastycznego poproszono Krzysztofa Gojdzia, który – jak wiadomo – od dłuższego czasu zajmuje się wyglądem Kasi Warnke.

To super, że Kasi urodę doceniają też w Hollywood. To już niedługo docenią jej talent aktorski i zastąpi Angelinę Jolie w Los Angeles – powiedział w rozmowie z serwisem Pudelek.pl.

Myślicie, że lekarz z Beverly Hills trafnie ocenił wygląd polskiej gwiazdy?

Wspólne zdjęcia Kasi Warnke i Krzysztofa Gojdzia znajdziecie w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Katarzyna Warnke zdradziła imię córki! Jest tradycyjne

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles