urządzenie kosmetyczne

Ewa Chodakowska o kompleksach. Rozważała operację plastyczną powiek


Ewa Chodakowska przez wiele kobiet jest uważana za wzór do naśladowania. Trenerka zaskarbiła sobie sympatię internautek dzięki otwartości i pozytywnemu nastawieniu do życia. Dobrze wie, że zmiana zaczyna się w głowie, dlatego w swoich instagramowych wpisach prezentuje nie tylko gotowe zestawy ćwiczeń, ale też motywuje Polki, by zaczęły walczyć o siebie i stawiały czoła kompleksom.

Ewa Chodakowska o kompleksach

Niestety hejt w Internecie dotyczy niemal wszystkich, w szczególności osób publicznych. Ewa Chodakowska nie jest w tym odosobniona. Ostatni wpis trenerka poświęciła właśnie krytyce urody. Jak przyznała na wstępie, pod swoim adresem usłyszała już wiele “życzliwych epitetów”.

– Kiedyś czytałam, że powinnam się schować, bo: “gdzie z takim ryjem do ludzi, powinnaś w stajni owies żreć”. Dziś z kolei czytam: “gdybym miała tyle kasy co ty, to już dawno ten ryj bym sobie przerobiła…” – wymieniała Chodakowska.

Trenerka stwierdziła, że gdyby rzeczywiście miała kompleksy na punkcie swojego wyglądu, to być może zdecydowałaby się na ingerencję w urodę. Podkreśliła jednak, że takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, ponieważ podoba się sama sobie.

– Jeśli już poprawiasz swoją urodę, to upewnij się, że nie robisz tego, po to, żeby ZAIMPONOWAĆ/PODOBAĆ SIĘ INNYM… Wpisać w jakiś narzucony kanon “piękna” – zaznaczyła popularna “Choda”. 

Ewa Chodakowska świętuje urodziny w zmysłowej bieliźnie. Nie uwierzycie, ile ma lat
Ewa Chodakowska z ważnym apelem: "Nie wiesz wszystkiego o osobie, z którą chciałbyś się zamienić miejscami" 

Ewa Chodakowska: “Jestem piękna i oryginalna”

Trenerka nie ukrywa, że ma sztuczny biust. Jak przyznała w ostatnim wpisie na Instagramie, kiedy zapisywała się na operację do chirurga plastycznego, była bliska temu, by zdecydować się na jeszcze jeden zabieg. Konsultantka zaproponowała 23-letniej Ewie “wycięcie powiek”. Lekarz chirurg był jednak innego zdania.

– Ja głupia nie omieszkałam zapytać już na wizycie: PANIE DOKTORZE, a co z powiekami? Pamiętam jak dziś. “Co z nimi? To Twój znak charakterystyczny! Jeśli dotkniesz swojej oryginalnej urody, popełnisz wielki błąd. W mojej klinice NIKT NIE BĘDZIE DOTYKAŁ TWOJEJ TWARZY! Jesteś piękna” – wspominała trenerka. 

Dziś gwiazda mówi o sobie, że jest “piękna i oryginalna” oraz przekonuje swoje obserwatorki, że “piękno” jest względne i nie wszyscy muszą podobać się każdemu. Wszyscy powinniśmy wyciągnąć wnioski z jej historii. Pozorne niedoskonałości są w nas najpiękniejsze.

Ewa Chodakowska zachęca do profilaktyki raka piersi. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles