urządzenie kosmetyczne

Naturalna Kożuchowska bez makijażu poddała się odmładzającemu zabiegowi! Idealny latem!


Małgosia Kożuchowska na swoim profilu na Instagramie pokazała się w całkowicie naturalnym wydaniu. Aktorka poddała się odmładzającemu zabiegowi na twarz, który jest idealny letnią porą roku! Zobaczcie, jak prezentuje się naturalna Kożuchowska bez makijażu!

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. W świecie polskiego show-biznesu jest obecna od lat i cały czas zajmuje w nim stabilne miejsce. Reżyserzy uwielbiają kunszt aktorski Kożuchowskiej, o czym świadczy fakt, że bardzo często możemy ją zobaczyć nie tylko w serialach, ale również na dużym ekranie.

Małgosia może się również pochwalić ogromną ilością obserwatorów, których zgromadziła na swoim profilu w mediach społecznościowych. Okrągły MILION internautów chętnie śledzi kolejne posty, które dodaje aktorka. Tym razem zachwyciła ich pokazując się w wersji no make-up!

Zobaczcie, bo 49-latka nawet bez makijażu zachwyca urodą!

Naturalna Kożuchowska bez makijażu poddała się odmładzającemu zabiegowi!

Nie jest tajemnicą, że każda kobieta potrzebuje raz na jakiś czas zadbać o siebie. Aktorka w wolnej chwili poddała się zabiegowi Oxybrazji, który jest nowoczesną metodą odmładzania i rewitalizacji skóry.

„Regeneracja…! Mocne nawilżanie i dotlenianie, czyli oxybrazja i infuzja tlenowa. I po godzinie mama jak nowa🤣🤣🤣”

Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikacji pod ciśnieniem soli fizjologicznej. W zależności od miejsca, w którym będziemy chcieli poddać się temu zabiegowi, jego cena to ok. 150 PLN za zabieg na twarz + maska algowa, bądź ok. 180 PLN za zabieg na twarz, szyję i dekolt.

Internauci wyraźnie skomplementowali zdjęcie aktorki bez makijażu, bo pod jej postem czytamy:

„Pani Małgosia zawsze ślicznie wygląda 😗”

„No jaka śliczna buźka bez makijażu ❤️❤️”

„Wygląda Pani jak dziewczynka 😊”

My również musimy stwierdzić, że Małgorzata Kożuchowska zachwyca nawet w tak naturalnym wydaniu!

A Wam jak podoba się aktorka bez makijażu? Korzystałyście kiedyś z tego zabiegu?

Zobaczcie również: Kożuchowska w bikini pokazała wyrzeźbiony brzuch! Co za ciało!Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles