urządzenie kosmetyczne

“Uzdrowisko”. Opis 59. odcinka nowego serialu w TVP


“Uzdrowisko”: co wydarzy się w 59. odcinku?

Remigiusz i Władek wynoszą walizki Andrzeja, co obserwuje zaniepokojony Chór Ciotek. Kobiety dowiadują się o kłopotach szefa uzdrowiska. Nie chcą dopuścić do zamknięcia lub sprzedaży ośrodka. Na szczęście okazuje się, że mają znajomości – przypominają sobie o Pawełku, który pracuje w ministerstwie.

59. odcinek “Uzdrowiska” we wtorek, 24 listopada, w stacji TVP2 o godz. 19:00.

“Uzdrowisko” w TVP2: fabuła serialu

“Uzdrowisko” to serial z gatunku docu-reality, którego fabuła rozgrywa się w ośrodku uzdrowiskowym.

Akcja serialu toczy się w prywatnym uzdrowisku, a jego bohaterami są członkowie personelu medycznego i administracyjnego sanatorium. Perypetie pracowników splatają się z historiami pensjonariuszy ośrodka, dla których pobyt w tym wyjątkowym miejscu to przede wszystkim okazja do oderwania się od życia codziennego i zaznania wielu, nowych emocji. “Uzdrowisko” to opowieść o współczesnym życiu, ale też żartobliwa i opowiedziana z dystansem historia wielu pokoleń żyjących w jednym miejscu.

Właścicielem Uzdrowiska jest Andrzej (Artur Kocięcki), świetny ortopeda. W biznesie nie powodzi mu się tak dobrze, jak w wyuczonym zawodzie. Nadzieją na uratowanie sanatorium jest wynajęcie części pomieszczeń na gabinety, które prowadzi Adrianna (Aldona Orman) – chirurg plastyczny oraz lekarz medycyny estetycznej i żywiołowa bizneswoman. Wielkim wsparciem dla Andrzeja jest Grażyna (Małgorzata Sadowska), która pomaga mu w prowadzeniu ośrodka i rozwiązywaniu wszelkich problemów. W serialu widzowie poznają także historię Julka (Bartosz Buława), offowego muzyka i Marzeny (Kinga Zygmunt), młodej i zdolnej pielęgniarki.

Sanatoryjną rzeczywistość wzbogacają także trzy cioteczki (Maria Kowalik, Izabella Olejnik, Ewa Florczak) – stałe pensjonariuszki, których komentarze wprowadzają do każdego odcinka humorystyczny klimat.

“Uzdrowisko”: obsada serialu

  • Artur Kocięcki – Andrzej, ortopeda i właściciel sanatorium,
  • Nina Busk,
  • Małgorzata Sadowska – Grażyna, główna pielęgniarka w sanatorium,
  • Wiesława Kwiatek,
  • Aldona Orman – Adrianna, chirurg plastyczny oraz lekarz medycyny estetycznej,
  • Magdalena Waligórska – Bożena, fizjoterapeutka i instruktorka fitness,
  • Bartosz Buława – Julek, młody muzyk,
  • Kinga Zygmunt – Marzena, pielęgniarka,
  • Ewa Florczak – Basia
  • Izabella Olejnik – Kasia.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles