urządzenie kosmetyczne

Bel Mare Midzyzdroje – ultranowoczesny Resort na mapie Pomorza Zachodniego


Ten zlokalizowany zaledwie 400 metrów od morza, kompleks apartamentowy o nowoczesnej infrastrukturze noclegowej gwarantuje niezapomniane chwile dla swoich gości niezależnie od sezonu. W tym roku infrastruktura Resortu powiększy się do około 250 apartamentów, różnych kategorii, każdy z aneksem kuchennym i oddzielną łazienką, mogących pomieścić od 2 do 9 osób dorosłych.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Główną atrakcją Resortu jest funkcjonujący w sezonie letnim zewnętrzny park wodny dla dzieci, który wraz z patio oraz strefą leżakową przylegająca do restauracji Bella jest świetnym miejscem na wypoczynek i relaks. Jedną z tegorocznych inwestycji jeszcze bardziej podnoszących prestiż tego miejsca będzie strefa wypoczynkowa z prywatnymi kabanami do wynajęcia.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Ukierunkowany na aktywny wypoczynek Bel Mare Resort jako jedyny obiekt w regionie, jeśli nie w Polsce, oferuje swoim gościom całoroczne syntetyczne lodowisko. Posiadając własną wypożyczalnie łyżew jest całkowicie przygotowany na przyjęcie łyżwiarzy w każdym przedziale wiekowym.

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Wypoczywające tu dzieci, niezależnie od przedziału wiekowego, znajdą tu coś dla siebie.
KIDS PLAY – sala zabaw dla dzieci z małpim gajem przeznaczona jest dla dzieci do 10 lat.
X-GAMES – nowoczesna sala gier na konsolach dla nastolatków.
Całoroczne syntetyczne lodowisko.
Sezonowi animatorzy zapewniający moc atrakcji dla najmłodszych gwarantując świetną zabawę przez cały dzień. Planujemy również kolejne półkolonie w sezonie letnim dla najmłodszych.

Materiał promocyjny Partnera

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Obiekt posiada również własny basen wewnętrzny wraz z brodzikiem dla najmłodszych, strefę saun, gabinety zabiegowe oraz kosmetyczne.
Dla wypoczywających tu osób przewidziano również trzy prywatne plaże należące do Resortu, na których znajdują się leżaki, łóżka oraz kosze plażowe.  Na jednej z nich gwarancją udanego plażowania będzie funkcjonujący do późnych godzin wieczornych Beach Bar należący również do Resortu.

Materiał promocyjny Partnera

Materiał promocyjny PartneraMateriał promocyjny Partnera 

Oferta gastronomiczna Bel Mare Resort jest równie bogata jak atrakcji dla wypoczywających tu gości. Mieszcząca się w głównym budynku restauracja Bella serwuje śniadania oraz obiadokolacje w formie bufetu, a otwarty w sezonie Patio Bar ugości Państwa na zewnętrznym ogródku pod parasolami. Otwarta w ubiegłym roku  Tawerna Lounge & Bar, to zaprojektowana w industrialnym stylu restauracja a’la carte oferująca swoim gościom dania kuchni polskiej, niemieckiej oraz włoskiej.
Dodatkową  niespodzianką dla przyjeżdżających tu osób będzie oddana strefa patio  z atrakcjami wspinaczkowymi dla najmłodszych.  O podniebienia zadba mieszcząca się w budynku całodniowa Brasserie z własną piekarnią, przygotowującą i zaopatrującą cały kompleks w chrupiące i aromatyczne pieczywo oraz słodkie wypieki.
Nie pozostaje nic innego, tylko zaprosić Państwa do wypoczynku w Bel Mare Resort Międzyzdroje i skorzystać z jednego z licznych pakietów wypoczynkowych mieszczących się na stronie obiektu.
Od kwietnia tego roku  uruchomiliśmy możliwość realizacji bonów turystycznych w naszym Resorcie.
https://www.hotelbelmare.pl/
i
https://www.facebook.com/belmareaparthotel/

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles