urządzenie kosmetyczne

jeśli zakażeń przybędzie, wprowadzimy kolejne restrykcje. Na horyzoncie m.in. prohibicja i rozszerzenie kwarantanny


Do 15 kwietnia obowiązuje zalecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, by unikać niepotrzebnych wyjazdów za granicę. Oznacza to, że osoby mieszkające w Norwegii nie powinny wyjeżdżać za granicę w czasie świąt wielkanocnych, poinformowała Erna Solberg. 

Ostrzegła też, że mieszkańcy Norwegii, którzy teraz wyjeżdżają na zagraniczny urlop, muszą być również przygotowani na to, że rząd rozważy rozszerzenie programu kwarantanny hotelowej na nowe grupy. Oznacza to, że osoby, które obecnie podróżują za granicę w celach wypoczynkowych, po powrocie do domu prawdopodobnie będą musiały przejść kwarantannę wjazdową w hotelu. Władze rozważą też uregulowanie wymogu, aby osoby odbywające kwarantannę wjazdową w domu miały oddzielną sypialnie i łazienkę ,oraz były w stanie zachować odległość dwóch metrów od innych domowników. 

Dla tych, którzy chcą spędzić urlop w Norwegii, rząd niebawem powróci z bardziej szczegółowymi zaleceniami dotyczącymi Wielkanocy. Jak powiedziała Erna Solberg – wszystko zależy od rozwoju infekcji w najbliższej przyszłości.- Już teraz zachęcamy Norwegów mieszkających za granicą, w tym studentów, aby nie wracali do domu na Wielkanoc – dodał jednak szef resortu zdrowia. 

Rząd zaleca również zaplanowanie edukacji cyfrowej na uczelniach wyższych w pierwszym tygodniu po Wielkanocy.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles