urządzenie kosmetyczne

Laluna Unique eksponuje gigantyczny biust na nowym zdjęciu. W komentarzach komplementy, ale też krytyka – Szołbiznes – MAXXX News


Katarzyna Alexander, znana bardziej jako Laluna Unique, wrzuciła na swój Instagram kolejną odważną fotkę! Uczestniczka “Królowych życia” podzieliła się z internautami kadrem, na którym śmiało odsłania spory biust, a taki ruch nie mógł przejść w sieci bez echa. W komentarzach szybko pojawiło się sporo komplementów, ale też…krytyka!

Kto oglądał wcześniejsze sezonu progamu TTV pt.: „Królowe życia”, ten doskonale wie, że Katarzyna Alexander, znana także jako Laluna Unique, to niezwykle żywiołowa i intrygująca postać. Bohaterka show zaskarbiła sobie sympatię widzów szczerością, otwartością oraz dobrym sercem, a wszystko to sprawiło, że odbiorcy wciąż chętnie sprawdzają, co dzieje się w jej życiu. Nie dziwi więc zawrotna liczba fanów śledząca profil Laluny Unique na Instagramie – to ponad 230 tysięcy! Sama Katarzyna dba o to, by często publikować swoje najnowsze fotografie, przy okazji prezentując się w rozmaitych wydaniach. W jednym z niedawno dodanych postów Laluna zachęciła do odwiedzin jej butiku, przy okazji dodając dość odważną fotografię; uwagę przykuwa m.in. głęboki dekolt odsłaniający biust.

„Jesteś piękną kobietą, ale…”

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych publikacji, tak i teraz internauci ruszyli z komentarzami. Tym razem jednak obok komplementów pojawiły się też krytyczne wypowiedzi; niektórzy użytkownicy sieci wprost przyznali bowiem, iż ich zdaniem Laluna Unique nieco przesadza z ingerencją w wygląd:

Jesteś piękną kobietą. Ale…ze zdj na zdjęcie…coraz bardziej Twój nos wygląda jak nos Michaela Jacksona. Patrząc na Twoją twarz- widzę Michaela.

Masakra; ten nos jak Michael Jackson; bez obrazy… ale radzę przestać już z operacjami, bo to coraz gorzej będzie wyglądać….

Co ciekawe, głos w sprawie postanowiła zabrać sama Katarzyna Alexander, odpowiadając z klasą na pierwszy z wymienionych komentarzy:

(…) Szanuję twoje zdanie i powiem ci tak, cieszy mnie to, że mam podobny nosek do Michaela Jacksona. Jeszcze raz będę robiła, aby bardziej się do niego upodobnić (…).

Laluna Unique nigdy nie ukrywała, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, zmieniając swój wygląd. Ma za sobą zabiegi w zagranicznych klinikach, zmieniając kształt pośladków, biustu, a także wpływając na wygląd swojej twarzy. Co myślicie o kolejnym wcieleniu Katarzyny Alexander?

Laluna z “Królowych życia” w naturalnej wersji. Pokazała, jak wygląda bez mocnego makijażu i sztucznych rzęs!

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak Katarzyna Alexander, znana bardziej jako Laluna z “Królowych życia” wygląda bez mocnego makijażu i sztucznych rzęs? Odpowiedź na to pytanie podała sama…

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles