urządzenie kosmetyczne

Uzdrowisko – ile odcinków liczy serial TVP?Uzdrowisko
Autor: Materiały TVP


Akcja serialu toczy się w prywatnym uzdrowisku, a jego bohaterami są członkowie personelu medycznego i administracyjnego sanatorium. Perypetie pracowników splatają się z historiami pensjonariuszy ośrodka, dla których pobyt w tym wyjątkowym miejscu to przede wszystkim okazja do oderwania się od życia codziennego i zaznania wielu, nowych emocji. W serialu nie zabraknie humoru, zabawy, wątków miłosnych oraz intryg i silnych namiętności.

Uzdrowisko – ile odcinków liczy serial TVP? Uzdrowisko to opowieść o współczesnym życiu, ale też żartobliwa i opowiedziana z dystansem historia wielu pokoleń żyjących w jednym miejscu. Właścicielem Uzdrowiska jest Andrzej (Artur Kocięcki), świetny ortopeda. Niestety, w biznesie nie powodzi mu się tak dobrze, jak w wyuczonym zawodzie. Nadzieją na uratowanie sanatorium jest wynajęcie części pomieszczeń na gabinety, który prowadzi Adrianna (Aldona Orman) – chirurg plastyczny oraz lekarz medycyny estetycznej i żywiołowa bizneswoman. 

Uzdrowisko – ile odcinków liczy serial TVP?

Wielkim wsparciem dla Andrzeja jest Grażyna (Małgorzata Sadowska), która pomaga mu w prowadzeniu ośrodka i rozwiazyuwaniu wszelkich problemów. W serialu widzowie poznają także historię Julka (Bartosz Buława), offowego muzyka i Marzenę (Kinga Zygmunt), młodą i zdolną pielęgniarkę. Sanatoryjną rzeczywistość wzbogacą także trzy cioteczki (Maria Kowalik, Izabella Olejnik, Ewa Florczak), stałe pensjonariuszki, których komentarze wzbogacą humorystyczny klimat każdego odcinka.
Serial miał swoją premierę 31 sierpnia 2020, jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00. Łącznie pierwszy sezon produkcji ma składać się z 64 epizodów, z których każdy trwa ok. 25 minut. Jak na razie nie ma informacji, czy po emisji wszystkich odcinków Telewizja Polska będzie planować kolejny sezon Uzdrowiska. 

Tureckie seriale, które warto obejrzećSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles