urządzenie kosmetyczne

“Królowe życia”. Laluna Unique pokazała, jak wyglądała przed operacjami plastycznymi. Co za zmiana!


Bohaterki i bohaterowie programu “Królowe życie” to postacie, obok których nie sposób przejść obojętnie. Największą popularnością cieszy się oczywiście Dagmara Kaźmierska, jednak jej koleżanki z show również mogą poszczycić się setkami tysięcy fanów na Instagramie.

“Królowe życia”. Laluna Unique na zdjęciu sprzed 14 lat

Laluna Unique, a właściwie Katarzyna Alexander, nie ukrywa, że ma słabość do zabiegów medycyny estetycznej. Kobieta od lat ingeruje w swoją urodę i na zdjęciach z przeszłości wygląda zupełnie inaczej niż obecnie. Ostatnio “królowa życia” przypomniała swoim fanom, jak prezentowała się, zanim zaczęła odwiedzać chirurga i tatuatora. Fotkę z 2007 roku zestawiła z aktualną. Różnice pomiędzy nimi widać od razu.

W długim wpisie Laluna nawiązała do swojej otwartości w kwestii operacji plastycznych oraz hejtu, jaki na nią spada. Kobieta ma nadzieję, że swoją postawą zainspiruje inne Polki do życia według swoich zasad, bez względu na to, co powiedzą inni.  

– Będąc młodą kobietą już marzyłam o tym, aby się zmienić, bo miałam straszne kompleksy: małe piersi, mały tyłek czy małe usta, za duży nos. Przeszkadzało mi to i postanowiłam się zmienić. Mówię tutaj do was otwarcie, aby pokazać kobietom w Polsce, które nadal ukrywają się z tym, że sobie coś poprawiły, mówiąc, że są naturalne, bo boją się wylania hejtu – czytamy w poście. 

"Królowe życia" z nową porą emisji. Sprawdź, kiedy oglądać i co wydarzy się w 10. sezonie
"Królowe Życia". Dagmara planuje remont w domu Jacka i nie przebiera w słowach

“Królowe życia”. Laluna Unique kiedyś i dziś

Profil celebrytki na Instagramie śledzi już ponad 230 tysięcy osób. Jej ostatni wpis wywołał niemałe poruszenie wśród internautów. Większość docenia ją za szczerość i transparentne podejście do życia. Część ma jednak mieszane uczucia, jeśli chodzi o efekty licznych operacji plastycznych.

Naturalnie lepiej w 100 %

Tak i tak ładnie. Strasznie zazdroszczę odwagi

Mi osobiście podoba się bardziej na prawym zdjęciu

A wam w którym wydaniu bardziej podoba się “królowa życia”? 

Zobacz wideo: Królowe życia | Odcinki 35-38 | Zwiastun

Zobacz też:

Sylwia Peretti postawiła na zmianę wyglądu. Fani: “Petarda”

Dagmara Kaźmierska 20 lat temu była nie do poznania. “Bez sztucznych rzęs i kilograma szpachli”

Joanna Moro jako królowa matka. Aktorka w odważnej sesji z dzieckiem

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles