urządzenie kosmetyczne

Wszystkie operacje plastyczne Adele! Wiemy, co poprawiła i ile wydała!


Spektakularna metamorfoza Adele wciąż budzi szok i niedowierzanie. Gwiazda, która schudła ponad 40 kilogramów zachwyca nowym wyglądem. Nie mówi się już nawet o jej niesamowitym głosie, ale o nowej, filigranowej wręcz figurze. Okazuje się, że magazyn New Idea dopatrzył się również innych zmian – tych, w których nieco pomogli jej chirurdzy plastyczni.

Metamorfoza Adele – wokalistka schudła 40 kg

W 2019 roku Adele podjęła decyzję o zakończeniu związku z Simonem Koneckim. Pocieszenie odnalazła w dbaniu o własne ja – przeszła na dietę i ruszyła na siłownię. Efekt jest piorunujący. Gwiazda zrzuciła ponad 40 nadmiernych kilogramów. Adele podczas ostatniego publicznego występu w Saturday Night Live podeszła do siebie z ogromnym dystansem i żartowała, że drugą połowę siebie zostawiła w domu.

Metamorfoza Adele

Fot. New Idea

Adele wydała 5 milionów dolarów na operacje plastyczne

Jeden z magazynów dopatrzył się zmian nie tylko w figurze gwiazdy, ale również w jej rysach twarzy. Dziennikarze podkreślają, że gwiazda wygląda dużo bardziej subtelnie i twierdzą, że na poprawki wydała aż 5 milionów dolarów! Jej kości policzkowe są zdecydowanie bardziej wydatne. Co jeszcze?


Wygląda świetnie i z łatwością mogłaby osiągnąć taki efekt od utraty wagi – mówi chirurg gwiazd, dr Dave E. David. – Możliwe jest zwężenie jej nosa, co można by osiągnąć bez pełnej operacji i prawdopodobnie wypełnienia, botoks wokół oczu i żuchwy. Wcześniej była bardzo piękna, ale kto wiedział, że ma taką symetryczną strukturę kości.

Informator magazynu twierdzi, że gwiazda rozprawiła się również z nadmiarem skóry, która po diecie straciła elastyczność. Specjaliści od medycyny estetycznej pomogli jej również z cellulitem oraz rozstępami.

Wypróbowała także maski z białym kawiorem, diamentowe i rubinowe peelingi do twarzy oraz zamrażanie tłuszczu.

Nowy wizerunek Adele kosztował ją miliony

Prócz diety, ćwiczeń i operacji plastycznych, wokalistka zainwestowała również w stylistę, fryzjera oraz dietetyka. 5000 dolarów miesięcznie wydaje na same zajęcia jogi! To niesamowite, jak wiele kosztowała ją metamorfoza. Musimy jednak przyznać, że efekt jest niesamowity i Adele wygląda jak milion dolarów! 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles