urządzenie kosmetyczne

Tygodniowy przegląd prasy (Sanok, 4.04-10.04.2021), poznaj najważniejsze informacje z Sanoka


Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Sanoka, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 4.04 a 10.04.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Najlepsze restauracje i lokale gastronomiczne w Bieszczadach według użytkowników Google [LISTA]”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Sanok od 4.04 do 10.04.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Najlepsze restauracje i lokale gastronomiczne w Bieszczadach według użytkowników Google [LISTA]

Będąc w Bieszczadach warto zjeść regionalny, smaczny posiłek. W czasie pandemii wiele bieszczadzkich restauracji, pizzerii i barów serwuje świeże i ciepłe dania na wynos. Nasz ranking najlepszych lokali gastronomicznych powstał na podstawie ocen użytkowników Google. Pod uwagę braliśmy obiekty, które otrzymały powyżej 1000 opinii.

📢 Pijana 16-latka prowadziła samochód. Miała 0,63 promila alkoholu

W czwartek po godzinie 23:00 sanoccy policjanci zwrócili uwagę na volkswagena, którego kierowca na widok radiowozu zatrzymał się. Za kierownicą siedziała pijana 16-latka.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 4.04-10.04.2021 Sanok: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Sanoku. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Pierwsza partia szczepionek Johnson&Johnson trafi do Polski wcześniej niż zakładano

Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk poinformował, że w połowie przyszłego tygodnia do naszego kraju trafi pierwsza partia szczepionek Johnson&Johnson. Na początek ma to być 120 tysięcy dawek.

ZOBACZ KONIECZNIE

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles