urządzenie kosmetyczne

Krzysztof Gojdź o zarzutach amerykańskiego chirurga plastycznego


Katarzyna Warnke to piękna aktorka, która w tym roku skończy czterdzieści cztery lata. Artystka może pochwalić się subtelnymi rysami twarzy i młodzieńczym wyglądem. Katarzyna Warnke w przeszłości otwarcie przyznawała się do tego, że pomaga urodzie, korzystając z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Dr Krzysztof Gojdź niejednokrotnie służył jej pomocą w tej dziedzinie, a aktorka wraz z Piotrem Stramowskim, odwiedziła pod koniec ubiegłego roku nową klinikę specjalisty w Miami. Kilka dni temu Katarzyna Warnke została zaatakowana przez amerykańskiego chirurga plastycznego z Beverly Hills. Dr Mehryar Ray Taban zarzucił aktorce, niepoprawnie skorygowane powieki podczas ich liftingu, publikując kolaż jej zdjęć na swoim profilu na Instagramie. Post został już usunięty, ale chirurg z Kalifornii napisał:

Zobacz też: Te gwiazdy przyznały się do korzystania z medycyny estetycznej

Krzysztof Gojdź o zarzutach amerykańskiego chirurga plastycznego

Skontaktowaliśmy się z dr. Krzysztofem Gojdziem z prośbą, aby odniósł się do rewelacji chirurga z Kalifornii. Specjalista ds. medycyny estetycznej w rozmowie z Plejadą wyśmiał zarzuty kolegi po fachu.

Dr Krzysztof Gojdź od kilku miesięcy umacnia swoją pozycję na amerykańskim rynku medycyny estetycznej, więc zapytaliśmy, czy atak na Katarzynę Warnke, nie był tak naprawdę skierowany w jego kierunku.

Dr Krzysztof Gojdź zwrócił także uwagę, że zabiegi, które stosowała Katarzyna Warnke, są zupełnie naturalne dla gwiazd w jej wieku.

Myślicie, że Krzysztof Gojdź rzeczowo odpowiedział na zarzuty amerykańskiego chirurga plastycznego?

Przeczytaj: “Nie zrobię sobie liftingu”. Czym twarz ostrzykuje ta polska gwiazda?

Zobacz również:

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles