urządzenie kosmetyczne

Najpiękniejsze makijaże i fryzury na gali BAFTA 2021


Oto najpiękniejsze naszym zdaniem looki gwiazd!

Marta Cieplak

12 kwietnia 2021 14:30

W niedzielę 11 kwietnia 2021 już po raz 74. odbyła się gala wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych BAFTA. Podobnie jak inne rozdania nagród w czasie pandemii, i ta różniła się znacząco od poprzednich edycji. W londyńskim Royal Albert Hall nie było publiczności, pojawili się tylko prowadzący oraz osoby ogłaszające wyniki. Wśród gwiazd obecnych na gali można było podziwiać m.in. Renee Zellweger, Annę Kendrick czy gwiazdę serialu Bridgertonowie – Phoebe Dynevor. Która z pań prezentowała się najlepiej? Sprawdźcie w naszej galerii! 

1/6

BAFTA 2021 Renee Zellweger

Copyright @Rob Latour/East News

1/6

Renee Zellweger postawiła na naturalność. Make-up był niemal niewidoczny poza różem na policzkach. W dobie pandemii to doskonały wybór. Fryzura w artystycznym nieładzie była idealnym dopełnieniem.

2/6

BAFTA 2021 Ann Kendrick

Copyright @East News

2/6

Anna Kendrick postawiła na ciemne smoky eyes w odcieniach brązu i burgunda, idealnie pasujących do sukienki. Nas zachwyciła prosta, ale elegancka fryzura w stylu starego Hollywood.

3/6

BAFTA 2021 Phoebe Dynevor

Copyright @Jeff Spicer/Getty Images

3/6

Sophie Dynevor z Bridgertonów także wybrała klasykę w postaci kresek oraz pomadkę w naturalnym, lekko brzoskwiniowym odcieniu. Całość wyglądała niezwykle elegancko!

4/6

BAFTA 2021 Priyanka Chopra

Copyright @Jeff Spicer/Getty Images

4/6

Priyanka Chopra zachwyciła wysokim kokiem z grzywką curtain bangs pięknie okalającą twarz. Do tego dobrała karminową pomadkę i… skradła nasze serca!

5/6

BAFTA 2021

Copyright @Jeff Spicer/Getty Images

5/6

Cynthia Erivo wybrała różowy, metaliczny cień na powiekach, który pięknie kontrastował z rozjaśnionymi brwiami i włosami.

6/6

BAFTA 2021 Sophie Cookson

Copyright @Jeff Spicer/Getty Images

6/6

Sophie Cookson znana między innymi z filmu Kingsman, zdecydowała się klasyczną czarną kreskę na powiece i mocniejszy róż na policzkach. Lekkości dodał całości także luźny kok.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles