urządzenie kosmetyczne

Nowy podk³ad z Rossmanna to idealna opcja pod maseczkê. Ma dzia³anie antybakteryjne, ³agodzi stany zapalne


Maskne to nowy termin. Odnosi się on do wyprysków, które powstają wskutek noszenia maseczek ochronnych. Termin powstał z połączenia dwóch angielskich słów – mask oraz acne. – To jak najbardziej realny problem – powiedziała w rozmowie z BBC dermatolog z Yale School of Medicine dr Mona Gohara. Co możesz zrobić, aby uniknąć tego problemu? Sposobów jest wiele. Jeden z nich to makijaż produktami o działaniu antybakteryjnym.

Nowy podkład z Rossmanna to idealna opcja pod maseczkę

Jeśli w okresie pandemii nie zrezygnowałaś z makija¿u, a na skutek noszenia maseczki ochronnej stan twojej cery się pogorszył, warto zainteresować się tym produktem. Mowa o nowym podkładzie polskiej marki AA – Help. Produkt jest łatwo dostępny – kupicie go stacjonarnie w drogeriach sieci Rossmann. Ogromnym atutem jest także niska cena kosmetyku. Kupisz go za 18,99 PLN. Obecnie podkład jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. 

Stan twojej cery pogorszył się przez noszenie maseczki ochronnej? Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak zadbać o skórę:

Zobacz wideo
Problemy skórne z powodu noszenia maseczki. Jak ich uniknąć?

Podkład z Rossmanna ma działanie antybakteryjne, łagodzi stany zapalne

Kosmetyk jest bardzo lekki i nie daje efektu maski. Poza tym ukrywa niedoskonałości, a także ujednolica koloryt skóry. Co istotne, nie zastyga. Dlatego też warto użyć pudru po jego aplikacji. Produkt zapewnia efekt rozproszenia światła. Dzięki temu wizualnie optycznie odejmuje lat cerze. Warto także wspomnieć o składzie kosmetyku. Pokład AA zawiera między innymi kojący D-panthenol, który może przyczynić się do złagodzenia zaczerwienień oraz stanów zapalnych. Kolejny istotny składnik to  Lactobacillus ferment, który zapewnia intensywne nawilżenie. 

Inny produkt marki AA, którym warto się zainteresować, to podkład z linii Go Green. Jest to antybakteryjny i nawilżający kosmetyk z selerem polskiej marki AA. Podkład zapewnia zdrowy i promienny wygląd, a plastyczna formuła dobrze łączy się ze skórą, co zapewnia komfort aplikacji. Poza tym posiada walory pielęgnacyjnie – intensywnie nawilża i działa antybakteryjnie. Ta propozycja jest już jednak nieco droższa. W drogeriach Rossmann podkład w regularnej cenie kosztuje około 35 złotych.

Może cię także zainteresować:Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles