urządzenie kosmetyczne

Podkład, który stał się hitem TikToka. Działa lepiej niż Photoshop – o2


Puder Infaillible 24H Fresh Wear od L’Oréal Paris zapewnia cerze matowe wykończenie. Jego pudrowa konsystencja pozostawia ponadto przyjemne uczucie na skórze. Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny, a&nbspefekt gładkiej i&nbspnieskazitelnej buzi sprawia, że pokochały go użytkowniczki TikToka.

W Polsce jest niedostępny

Jedna z&nbsppopularnych testerek kosmetyków, Rocia Sorie, sprawdziła, jak działa puder w&nbspkompakcie L’Oreala. Produkt ją po prostu zachwycił. Okazało się, że doskonale kryje i&nbspmatowi skórę. Efekt można było podziwiać na zaprezentowanym przez nią filmiku. Użytkowniczki aplikacji wręcz oszalały na punkcie tego kosmetyku. Popularność jego wzrosła do tego stopnia, że podkład praktycznie się wyprzedał. W&nbspPolsce jest również niedostępny w&nbspdrogeriach stacjonarnych.

Testy pudru okazały się hitem, bo zostały przeprowadzone na żywo. Internautki, dołączoną do kosmetyku gąbeczką, pudrują twarz i&nbsppokazują, jak wygląda po zastosowaniu produktu. Efekt jest niesamowity, kosmetyk mocno kryje i&nbspperfekcyjnie wykańcza makijaż.

bDSpjoRj

Kosmetyk za 60 złotych

Kolejne TikTokerki sprawdziły fenomen pudru od L’Oreala. Puder zdał egzamin. To nie pierwszy produkt z&nbsptej linii kosmetyków. W&nbspdrogeriach można dostać również puder w&nbsppłynie, inaczej popularny fluid. Puder w&nbspkompakcie jest jednak o&nbsptyle wygodniejszy, że można nim szybko poprawić makijaż i&nbspnakładać go w&nbsptrakcie dnia, bez konieczności zmywania całego make-upu. Do tego świetnie pachnie i&nbspjest lekki. Jest poza tym odporny na pot i&nbspwodę.

Podkład w&nbspinternecie kosztuje niecałe 60 złotych. Można go kupić m.in. na Amazonie. Trzeba jednak wykazać się refleksem podczas składania zamówienia, popularne kolory rozchodzą się w&nbspszybkim tempie.

bDSpjoRp

Zobacz także: Infallible 24h powder foundation – LOreal Paris | Tiktok reviews

Zobacz także: Emilewicz to “wolontariuszka Basia”.Tak pracuje przy szczepieniach

bDSpjoRK

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles