urządzenie kosmetyczne

Życie w trybie online – jak dbamy o siebie podczas lockdownu?


Drogeria horex.pl

Życie w rygorze sanitarnym obowiązuje już od ponad roku i stało się dla nas codziennością, do której przywykliśmy. Niektórzy podchodzą z dużym dystansem do panującej pandemii, inni zaś żyją w niepokoju przed zarażeniem się wirusem SARS-CoV-2. Jedno zaś łączy nas wszystkich – praca i zakupy w świecie wirtualnym.

Według najświeższych badań przeprowadzonych przez firmę Gemius i Izbę Gospodarki Elektronicznej, a zebranych w raporcie “E-commerce w Polsce 2020”, epidemia koronawirusa przyczyniła się do potężnego wzrostu zainteresowania zakupami online wśród Polaków. Aż 73% internautów, którzy wzięli udział w badaniu, przynajmniej raz zrobiło zakupy przez internet. To o 11 punktów procentowych więcej niż w 2019 roku.

Jakby na to nie spojrzeć to niepowtarzalna sytuacja w całej dotychczasowej historii branży e-commerce w Polsce. Największe poruszenie i wzrost odwiedzin zakończonych kupnem towaru miało miejsce w sklepach internetowych z odzieżą i butami, elektroniką i kosmetykami.

Zostań w domu i zadbaj o siebie – poczuj się pięknie

Zakupy online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów drogeria horex.pl połączyła dwie inicjatywy – jedną, ogólnopolską, która pod hasłem “Zostań w domu” była przeprowadzana w wielu formatach i swoją, oddolną akcję w duchu “All for beauty”. Co to oznacza? Troska o swoje zdrowie przejawia się nie tylko w dbaniu o swoją kondycję fizyczną, ale również o skórę i dobry nastrój, który często jest wynikiem tego, że dobrze czujemy się w swoim ciele.


Wygodne zakupy w drogerii horex.pl


Choć podczas narodowej kwarantanny, kiedy większość z nas pracowała z domu, poziom higieny osobistej według badań statystycznych drastycznie spadł, po pierwszym załamaniu widać światełko w tunelu, bo zaczęliśmy zwracać większą uwagę na swój wygląd i kondycję, nadal pracując w trybie home office. Nie bez związku z tą dobrą zmianą są liczne doniesienia, mówiące o tym, że zadbanie o siebie na poziomie fizycznym procentuje poprawą nastroju i kondycji psychicznej.

Nasz domowy wizerunek delikatnie zaczął się zmieniać, co wyczuł rynek urodowych infulencerów, nagrywających materiały, np. o makijażu na wideokonferencję, o pielęgnacji skóry twarzy w odniesieniu do obowiązku noszenia maseczek. Zaczęły się również pojawiać filmy, zwracające uwagę na nowe zjawisko maskne, czyli trądzik od noszenia maseczki.

Trendsetterzy z branży beauty & health, szczególnie w mediach społecznościowych, wskazują w tym roku na nowe tendencje w świecie makijażu, w którym zwraca się szczególną uwagę na podkreślenie oczu, z uwagi na ograniczony dostęp do dolnej części twarzy, przykrytej maseczką ochronną

Klientki drogerii horex.pl bardzo często wybierają kosmetyki do makijażu polskiej marki Bell. To marka, które przez wiele lat obecności na rynku wyrobiła sobie renomę firmy godnej zaufania, oferującej produkty w przystępnych cenach, z linii hipoalergicznej, nawiązujących do aktualnych trendów.


Sprawdź bogatą ofertę kosmetyków: horex.pl/bell.html


Dużym zainteresowaniem cieszą się kosmetyki wielofunkcyjne do makijażu, takie jak palety do makijażu, które zawierają kilka różnych kosmetyków w jednej kasetce. Dzięki nim cieniowanie oczu czy konturowanie twarzy to pestka, oszczędność i pieniędzy, bo nabywamy tylko jeden produkt.

Naturalny makijaż oka, który podbija kolor tęczówki, subtelnie podkreślone brwi, wyczesane szczoteczką, nawet lekko zmierzwione i utrwalone na mydło, to kierunek, w którym warto podążać w codziennym makijażu.


Palety do makijażu w wielu wariantach kolorystycznych


Szybko, bezpiecznie i pod same drzwi – zakupy w sieci 2021

Drogerie internetowe dobrze wykorzystały swój moment zaistnienia w świadomości szerszej grupy odbiorców, oferując podczas pierwszej fali koronawirusa towary tak deficytowe, jak jednorazowe maseczki, żele i mydła antybakteryjne w różnych pojemnościach i atrakcyjnych cenach.

Stały się również miejscem, gdzie można kupić nie tylko kosmetyki i perfumy, lecz także artykuły chemii domowej i suplementy diety. Właśnie taką ofertę posiada największa w sieci drogeria internetowa horex.pl. Oferuje 30 000 produktów ponad 1000 marek, wśród których znajdują się zarówno giganci w branży kosmetycznej, jak i nowo powstałe firmy, specjalizujące się w kosmetykach naturalnych, z innowacyjnymi składnikami.

Klienci docenili również szybką wysyłkę zamówienia w ciągu 48 godzin, darmowy zwrot towaru, liczne akcje rabatowe, na których można upolować wyjątkowe okazje kosmetyczne. Intuicyjna platforma pozwala na łatwe i przyjemne zakupy. Horex.pl to multistore stawiający na wysoką jakość i oryginalność oferowanych produktów.

Bezpieczne zakupy przez 24 godziny, płatność online i bezdotykowy odbiór towaru, to wartości, których poszukują klienci w obecnej sytuacji epidemicznej. Otwartość na potrzeby klientów i nieograniczona wręcz oferta produktowa sprawia, że ci, którzy dopiero przekonują się do zakupów online, coraz częściej powracają.

Drogeria internetowa horex.pl to miejsce, które pomaga poczuć się pięknie – nie tylko dzięki poprawie wyglądu, ale również pięknie, czyli zdrowo – dbając o swoją skórę i stosując kosmetyki z dobrym składem, które realnie pomagają wyjść na prostą z różnymi problemami skórnymi.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykułSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles