urządzenie kosmetyczne

Była pierwszą Brzydulą! Jak teraz wygląda Ana Maria Orozco?


Pierwszą aktorką na świecie, która wcieliła się w postać tytułowej Brzyduli, była Ana Maria Orozco. Niezbyt atrakcyjna, z aparatem na zębach i dość specyficzną fryzurą, aktorka była idealną kandydatką do roli brzydkiej Betty. W Polsce w rolę BrzydUli wcieliła się Julia Kamińska, zarówno w pierwszej, jak i drugiej części. W pewnym stopniu aktorki w charakteryzacji do filmu były do siebie nawet podobne. Yo soy Betty, la fea zdobył ogromną popularność na całym świecie. Serial można było obejrzeć również w Polsce w latach 1999-2001. Teraz grająca Betty aktorka jest absolutnie nie do poznania. Jej metamorfoza sprawia, że na ulicy nikt nie skojarzyły ją z Betty! Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Czytaj też: Tak wyglądać będzie BrzydUla po metamorfozie!

Jak wygląda teraz pierwsza Brzydula, Ana Maria Orozco?

Gęsta, nieco przetłuszczona grzywka, duże okulary niepasujące do całości i aparat na zębach – tak prezentowała się pierwsza Betty. Metamorfozę przeszła dopiero w ostatnich odcinkach, przeobrażając się z brzydkiego kaczątka w prawdziwego łabędzie. Przepiękna, nieskazitelna cera oraz idealny makijaż sprawiają, że od aktorki nie można oderwać wzroku.

Kosmetyki, które sprawią, że Twój codzienny makijaż będzie idealny!

Zobacz też: Powstaje druga część serialu BrzydUla! Julia Kamińska zdradziła pierwsze szczegóły…

Dziś Ana Maria Orozco jest nie do poznania. Przepiękna kobieta skończyła właśnie 48 lat i w dalszym ciągu jest aktorką. Pojawia się w nowych produkcjach i ma świetny styl który naśladuje wiele jej fanek. Na jej profilu na Instagramie zebrało się ponad 800 tysięcy obserwatorów! Ta liczba robi wrażenie! Jak Wam się podoba Ana Maria Orozco w nowym, piękny wydaniu? 
Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles