urządzenie kosmetyczne

Kim Kardashian dumna z charakteryzacji córki. 7-letnia North West podbija świat makijażu!Kim Kardashian
Autor: E! Entertainment Network/Ferrari Press/East News


Kim Kardashian to nie tylko międzynarodowej sławy celebrytka i bizneswoman. To także matka. I to piekielnie dumna za swoich dzieci! Na Instagramie gwiazda zachwyca się North West. Okazuje się, że córka Kim Kardashian ma zdolności charakteryzatorskie. Zobaczcie, jaki makijaż stworzyła 7-latka!

Kim Kardashian to jedna z najbardziej znanych celebrytek świata. Dziki rodzinnemu reality show zrobiła mega karierę. A ponieważ umie nie tylko robić sobie ładne zdjęcia, dziś Kim Kardashian to już nie tylko celebrytka, ale przede wszystkim bizneswoman. Dzięki swoim firmom – KKW Beauty oraz Skims została właśnie miliarderką.

Poza tym wszystkim Kim Kardashian jest także matką. I jak typowa mamuśka – zachwyca się osiągnięciami swoich dzieci w social mediach. Zobaczcie, jaki makijaż wykonała 7-letnia North West.

ESKA XD #020 – FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Kim Kardashian chwali makijaż zrobiony przez North West

W sieci już kilka razy przewijał się temat 7-letniej NorthWest, która robi sobie makijaż. Ponoć Kanye West stanowczo jej tego zabraniał. Teraz gdy rodzice się rozwodzą, wygląda na to, że zakaz został zniesiony.

Na swoim Instagramie Kim Kardashian pochwaliła się córką. North West zrobiła sobie makijaż, którego głównym elementem jest różowa linia łącząca policzki.

Uwagę zwraca także sztuczna rana wykonana przez 7-latkę. Takie charakteryzatorskie triki wymagają konkretnych umiejętności. A skoro North West posiadła je w tak młodym wieku, wróżymy jej wielką karierę w tym kierunku.

Moje kreatywne dziecko! North testowała makijaż, który według niej powinnam zrobić do niektórych sesji. Testowała również efekty specjalne makijażu i użyła chusteczki na policzku, a następnie pokryła ją podkładem, aby wyglądało jak blizna. Uwielbiam patrzeć na jej stylizacje!

Czy Kylie Jenner będzie mieć szansę z taką konkurencją?

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles