urządzenie kosmetyczne

Prasówka Syców 12.04.2021 – wydarzenia dnia, podsumowanie z wczoraj – sprawdź, czy w Sycowie nie minęło Cię nic ważnego


Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 12.04.2021, w Sycowie. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Ci złodzieje są na wolności i mogą cię okraść. Zobacz ich zdjęcia i nazwiska”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Prasówka Syców 12.04: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Ci złodzieje są na wolności i mogą cię okraść. Zobacz ich zdjęcia i nazwiska

Oto złodzieje i złodziejki z całego Dolnego Śląska, którzy są na wolności i nadal grasują. Policja poszukuje ich na podstawie: Art. 278 § 1 Zabieranie w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej. Widziałeś ich – powiadom stróżów prawa: Wrocław, ul. Podwale 31-33, telefon: (0-71) 340 3400, tel. 112, email: dyzurny@wr.policja.gov.pl rzecznik.kwp@wr.policja.gov.pl kwp@wr.policja.gov.pl kancelaria@wr.policja.gov.pl. Zdjęcia poszukiwanych i ich imiona i nazwiska znajdziecie w galerii naszych zdjeć. Stan poszukiwań: 12 kwietnia 2021 roku. Źródło informacji: strona policyjna poszukiwani.policja.pl

Lubisz zniżki?

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

📢 Najczęstsze błędy popełniane przy zmywaniu naczyń! Unikniesz dużych rachunków za wodę i nie zniszczysz zastawy stołowej!

Mycie naczyń w zlewie jest nadal często praktykowane pomimo tego, że w większości domów jest zmywarka. Zmywanie jest bardzo prostą czynnością, mogłoby się wydawać, że nikt nie popełnia przy tym błędów. Jest jednak inaczej.

📢 Wpadła szajka wysadzająca w powietrze bankomaty, m. in. na Dolnym Śląsku. Ukradli 1,5 mln zł! [ZOBACZ FILM]

Policjanci zatrzymali czterech gangsterów podejrzanych o wysadzanie bankomatów i zabieranie z nich pieniędzy. Ich łupem padł m.in. bankomat na Dolnym Śląsku. Urządzenia były niszczone przy użyciu „mieszanin gazowych”. Zobaczcie, jak to robili na filmie poniżej.

📢 Fryzjer? Siłownia? Restauracja? Tak Polacy omijają obostrzenia! Poznaj ich sztuczki!

Od kilkunastu dni towarzyszą nam kolejne obostrzenia. Nie możemy pójść do fryzjera, siłowni, czy kosmetyczki. Zamknięte są też restauracje. Wielu z nas nie może żyć bez tych usług. Czy możemy mieć nową fryzurę, gdy nasz salon jest zamknięty? Okazuje się, że są sposoby na ominięcie obostrzeń. Jakie? Przeczytaj! Szczegóły w podpisach pod zdjęciami!

📢 Uwaga! Noga z gazu. Policja prowadzi akcję “Prędkość”

Policjanci ruchu drogowego w całym województwie prowadzą dzisiaj działania kontrolno-prewencyjne “Prędkość”. Mają one na celu egzekwowanie od kierujących przestrzeganie ograniczeń prędkości.

📢 IMGW informuje: Od wtorku załamanie pogody. Czeka nas powrót deszczu ze śniegiem

Ciepła, wiosenna pogoda nie zagości w Polsce na długo. Już w poniedziałek z zachodu wkroczy do nas strefa pofalowanego frontu chłodnego, a w nocy z poniedziałku na wtorek do zachodniej części kraju napłynie zdecydowanie chłodniejsze powietrze, co sprawi, że stopniowo w strefie opadów zobaczymy deszcz ze śniegiem oraz śnieg i wyraźnie się ochłodzi.

📢 Kiedy koniec lockdownu w Polsce? Czy jeszcze wiosną zakończą się obostrzenia?

Kiedy koniec lockdownu w Polsce? Wiele osób stara się znaleźć odpowiedź na to pytanie. Surowe obostrzenia towarzyszą nam już od wielu miesięcy i na razie nie zanosi się na to, by szybko zostały zniesione. Są jednak głosy, że już za kilka tygodni będziemy mogli zapomnieć o obostrzeniach. Sprawdźcie, kiedy w Polsce może skończyć się lockdown i obostrzenia.

📢 Prosektorium, pralnia i inne. Tak wyglądają przyszpitalne budynki w Sycowie. To miejsce budzi grozę (ZDJĘCIA)

Według historycznych doniesień budynek szpitala, który stoi do dziś na ul. Oleśnickiej w Sycowie otwarto w 1906 roku. Wcześniej szpital był pod nadzorem kościoła. Przy szpitalu była też kaplica. Dziś Szpital w Sycowie na Dolnym Śląsku funkcjonuje w ramach Powiatowego Zespołu Szpitali z siedzibą w Oleśnicy. Wciąż jednak na terenie obiektu znajdują się budynki, które ukazują historię, ciekawią i budzą grozę. To chociażby dawne prosektorium, w którym jeszcze do niedawna znajdował się kamienny stół sekcyjny. Dziś to ruiny, grożące zawaleniem. Zobaczcie zdjęcia.

ZOBACZ KONIECZNIE

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles