urządzenie kosmetyczne

Basia z Hotelu Paradise poddała się operacjom? My wiemy!


Nie da się ukryć, że wiele kobiet, które poznaliśmy w programach typu reality-show korzystało z zabiegów, mających na celu poprawienie ich wyglądu. Czy do tego grona należy Basia z Hotelu Paradise? Przekonajcie się!

Hotel Paradise

Hotel Paradise to program, który doczekał się w naszym kraju już trzech edycji. Reality-show szybko zyskało masę fanów, którzy chętnie zasiadają przed telewizorami, śledząc miłosne perypetie uczestników. W produkcji nie brakuje emocji. Widzowie, co odcinek są świadkami sojuszy, kłótni oraz wielu innych, bardzo skrajnych emocji, które tworzą się między uczestnikami.

Trzecia edycja reality-show

W trzeciej edycji reality-show poznaliśmy wielu uczestników, którzy zgłosili się do programu z nadzieją na znalezienie miłości i przeżycia przygody życia. Wśród ekipy powstały pary, które być może postanowią kontynuować swoją relację poza murami rajskiego hotelu. Do par, które wzbudzają największe zainteresowanie widzów, należą przede wszystkim Basia i Krystian. Choć Basia odpadła już z programu, widzowie nie mają złudzeń, że jeszcze zawita do ekipy i sporo namiesza.

Zobacz także: Basia i Krystian z Hotelu Paradise przyłapani na intymnej chwili!

Basia Pędlowska

Basia od pierwszych odcinków uznana została za jedną z najbardziej naturalnych kobiet w programie. Na pierwszy rzut oka, nie wydawało się, że ingerowała w swoją urodę, choć zapewne niejeden z widzów zadawał sobie to pytanie.

Na jednym z najnowszych nagrań na InstaStory Basia z Hotelu Paradise umożliwiła internautom zadawanie pytań. Jeden z nich zapytał ją, czy ingerowała w swoją urodę.

Basia postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje na ten temat, przyznając, że może w pełni pochwalić się naturalną urodą:

„Nie miałam żadnego zabiegu plastycznego robionego, nie zamierzam tego zmieniać, ja akcpetuje siebie w pełni z moimi widocznymi niedoskonałościami, ale są to moje niedoskonałości i po prostu no nie chce, akceptuje to jaka jestem.” – przyznała

Basia z Hotelu Paradise o operacjach plastycznych

A Wy, jak obstawialiście?

Źródło: Instagram basia.pedlowska_hotelparadise3

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles