urządzenie kosmetyczne

Jurij Tołoczko, mężczyzna, który poślubił lalkę


Jurij Tołoczko – mężczyzna, który poślubił lalkę

Jurij Tołoczko i jego wybranka poznali się w barze w 2019 r. Margo od razu przypadła kulturyście do gustu.

“Nie zamówiłem Margo na żadnej stronie internetowej i nie kupiłem jej w sklepie. To wszystko wydarzyło się w prawdziwym życiu, jako prawdziwa znajomość. Przede mną miała swoje własne życie, to znaczy, że ludzie już ją znali. Pracowała w tym barze jako hostessa i witała wszystkich gości. Wszyscy ją lubili i zawsze robili sobie z nią zdjęcia. Pewnego dnia jakiś mężczyzna próbował przekroczyć granicę i ją obrazić. Ja, jako mężczyzna, stanąłem w jej obronie. Po tej chwili zapytałem obsługę baru, czy mógłbym wziąć Margo do siebie, a oni pozwolili mi na to pod jednym warunkiem: że będą mogli nas pilnować. I tak zaczął się nasz bardzo publiczny związek” – opowiedział kulturysta w rozmowie z “Vice”.

Tołoczko oświadczył się swojej wybrance w tym samym roku, a ta – według jego relacji – przyjęła oświadczyny z wielką radością.

Ślub z Margo był całkowicie legalny w świetle miejscowego prawa. W Kazachstanie jedynym wymogiem prawnym dotyczącym ślubu jest zgoda obojga partnerów, którzy ukończyli 18 lat i są mężczyzną i kobietą – nie ma zastrzeżeń, co do ślubu z lalką.

Zobacz również: “Kochajcie mnie, mamo i tato”. W dwa dni zebrano 426 tys. zł na plakaty wspierające osoby LGBT

Rodzina kulturysty wspierała jego relację od samego początku. Gdy Tołoczko wybiera się z żoną w publiczne miejsca nikt go nie hejtuje, jak ma to miejsce w sieci.

Nieśmiałą Margo przytłoczyła cała sytuacja i podobno musiała poddać się kilku poprawkom u chirurga plastycznego, aby zwalczyć nieśmiałość.

“Kiedy zaprezentowałem jej zdjęcie światu, pojawiło się wiele krytyki i zaczęła mieć kompleksy, więc zdecydowaliśmy się na operację plastyczną” – powiedział Tołoczko w rozmowie z Daily Star.

Model, który poślubił kulturysta ma zaprogramowaną zdolność mówienia prostymi zdaniami i funkcje ogrzewania. Margo ma swój profil na Instagramie, który wypełniają kolorowe zdjęcia. Można na nich podejrzeć lalkę w kąpieli lub w trakcie intymnych zbliżeń z Tołoczko.

Jurij Tołoczko był w związku z żywą kobietą, gdy miał 20 lat. Para rozstała się po siedmiu latach – ona pragnęła mieć dzieci, on nie był gotowy na tacierzyństwo.

“Wtedy właśnie zdałem sobie sprawę, jak bardzo zróżnicowane są moje potrzeby seksualne. Zdałem sobie również sprawę, że ważne jest dla mnie znalezienie partnera, który podzielałby moje preferencje seksualne, jak również duchowe cechy, które były dla mnie ważne” – powiedział w wywiadzie.

Małżonkowie wspólnie spędzają czas i razem podróżują – odwiedzili m.in. Tajlandię. Margo nigdy nie robi Jurijowi wyrzutów, gdy jest zajęty lub gdy nie ma go w domu przez kilka dni. Daje mu cokolwiek chce i kiedy chce, spełnia jego wszelkie fantazje. Daje się kontrolować. Dla kulturysty takie rozwiązanie jest bardzo wygodne.

Zobacz również:

“Miała ciało kobiety”. Prawicowy polityk broni oskarżonego o gwałt na 12-latce syna

W każdym związku istnieją cztery etapy – większość par odpada na drugimSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles