urządzenie kosmetyczne

Podaruj sobie chwilę relaksu. Stacja Urody w Kartuzach zaprasza Kartuzy


Ostatnie miesiące przyniosły nam wiele nieoczekiwanych zdarzeń. Długotrwała izolacja, a także jesień za oknem negatywnie wpływają nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na wygląd. W tym okresie warto więc nieco bardziej pomyśleć o sobie oraz swoje dobre samopoczucie. Stacja Urody w Kartuzach podpowiada, z jakich zabiegów kosmetycznych warto skorzystać.

Jesień i zima to wyjątkowo trudne pory roku dla naszej skóry niezależnie od jej rodzaju. Chłodne i mroźne powietrze na zewnątrz, na zmianę z suchym w mieszkaniach sprawia, że skóra szybciej się przesusza, odwadnia, traci blask i elastyczność. Czynnikiem, który dodatkowo nie sprzyja dobrej kondycji naszej cery, jest stres, który w ostatnich miesiącach nieustannie towarzyszy nam w związku z pandemią. Dlatego warto skorzystać z zabiegów, które nie tylko poprawią kondycję naszej skóry, ale również pozwolą na chwilę wytchnienia i relaksu.

Mikrodermabrazja- profesjonalne oczyszczenie i regeneracja twarzy

Doskonałym sposobem na chwilę relaksu połączonego z regeneracją skóry jest mikrodermabrazja. Jeśli masz problem z przebarwieniami lub bliznami to zabieg idealny dla Ciebie. Polega on na mechanicznym złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Dzięki specjalnej głowicy pokrytej drobinkami diamentu i zastosowanemu podciśnieniu następuje ścieranie i zasysanie martwych komórek naskórka. To unikalne połączenie daje możliwość kontrolowanego, a zatem bezpiecznego oczyszczenia skóry, działa stymulująco na procesy odnowy komórkowej, dzięki czemu skóra staje się gładka i pełna blasku.

Oczyszczanie wodorowe – nawilżona, napięta i zregenerowana skóra

W sezonie jesienno-zimowym na kondycję skóry doskonale wpłynie również oczyszczanie wodorowe. Zabieg ten polega na wieloetapowym i dogłębnym oczyszczaniu skóry, dzięki czemu cera zyskuje zdrowy i promienny wygląd. Oczyszczanie wodorowe składa się z kilku etapów, które wpływają na efekt idealnie zadbanej skóry. Zakończeniem zabiegu jest masaż przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny. Efektem zabiegu jest dokładnie oczyszczona, złuszczona i nawilżona skóra. Zabieg ma również działanie przeciwstarzeniowe.

Przedłużanie rzęs

Dobrym pomysłem na poprawę humoru z pewnością będą piękne, długie i podkręcone rzęsy, dzięki przedłużeniu 1:1 lub metodą dwu i trójwymiarową. To doskonała propozycja dla kobiet posiadających rzadkie rzęsy. Zabiegi te wyraźnie zagęszczają i wydłużają, jednocześnie nie obciążają naturalnych rzęs.

W Stacji Uroda w Kartuzach możesz skorzystać z opcji:
1. Przedłużanie rzęs metodą 1: 1 ok. 120 minut
2. Dopełniania rzęs 1:1 ok. 120 min
3. Dopełniania rzęs objętościowych do 3 tyg.
4. Dopełniania rzęs objętościowych powyżej 3 tyg. ok. 180 min
5. Rzęsy małe objętości 2-3 D ok. 180 min
6. Rzęsy objętościowe 4-6 D ok. 180 min.

Manicure hybrydowe i pedicure
Skuteczny sposób na jesienną chandrę? Nic tak nie poprawi humoru jak piękne, zadbane dłonie i stopy. Idealny i długotrwały wygląd zapewni manicure i pedicure hybrydowe w najmodniejszych jesiennych kolorach i wzorach. Prawidłowo wykonany pozwoli przez długi czas cieszyć się zdrowymi i zadbanymi paznokciami.

Uwaga! Promocja na zabiegi do 11 grudnia!
Do piątku, 11 grudnia trwa oferta promocyjna na wybrane zabiegi kosmetyczne.

  • 15 proc. zniżka na przedłużanie rzęs w dowolnej opcji
  • Manicure + pedicure hybrydowe w cenie 120 zł
  • Mikrodermabrazja wraz z detoksykującą maską borowinową za jedyne 70 zł
  • 20 proc. zniżka na zabieg oczyszczania wodorowego

Nie zwlekaj, podaruj Sobie lub bliskiej Ci osobie odrobinę przyjemności i skorzystaj z oferty Stacja Urody – miejsca, które skutecznie i bezpiecznie zadba o Twoją urodę.

Umów wizytę za pomocą strony internetowej Stacja Urody lub telefonicznie pod numerem 667 400 888. Obserwuj również najnowsze trendy w kobiecej kosmetyce na Facebooku.

Stacja Urody
83-300 Kartuzy, Węglowa 1
tel. 667400888Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles