urządzenie kosmetyczne

Agnieszka Woźniak-Starak kończy 43 lata. Tak zmieniał się styl naczelnej fashionistki show biznesu (ZDJĘCIA)


Agnieszka Woźniak-Starak, która karierę zaczynała w TVP u boku Tomasza Kammela, przez lata dorobiła się statusu celebrytki i opinii jednej z najlepiej ubranych gwiazd telewizji. Nie zawsze było tak dobrze…

Od początku kariery Agnieszka Woźniak-Starak przeszła niemałą metamorfozę. Gdy zaczynała pracę w TVP, posługująca się wtedy jeszcze panieńskim nazwiskiem Agnieszka Szulim prezentowała się widzom w skrojonych na miarę żakietach, ołówkowych spodniach i koszulach. Z czasem okazało się, że w Agnieszce drzemie potencjał na prawdziwą celebrytkę.

Prezenterka dbała, by utrzymać się w obowiązujących w danej chwili kanonach piękna. Na początku kariery powiększyła nawet biust (z implantów zrezygnowała kilka lat temu). Woźniak-Starak zmieniała nie tylko styl, ale i fryzury. Zdarzyło się jej być brunetką, przez krótki czas miała też płomienne, kasztanowe fale.

Wraz ze zmieniającą się modą celebrytka prezentowała się w nowych makijażach. Będąc już “w stajni” TVN posmakowała w odważniejszych stylizacjach i luksusowych dodatkach.

W czasie pandemii Woźniak-Starak zmieniła styl na bardziej sportowy i wygodny. Praca w radio umożliwia jej na dobór garderoby bardziej swobodny niż w telewizji. Obchodząca dziś 43. urodziny Agnieszka jest postrzegana jako jedna z najlepiej ubranych celebrytek.

Zobaczcie, jak zmieniała fryzury, makijaże i styl.

bDTatbTj

Sorry Agniecha , ale 3 posty niżej Jennifer się zwolniła i do niej startuję . Ciebie nie chcę wiec nie dzwoń już.
Mareczek
Ps . Utyj trochę bos za chuda

bDTatbTn

Przestańcie już hejtować! Jak można w tak OKRUTNY sposób komentować życie intymne drugiego człowieka na podstawie INSYNUACJI i DOMYSŁÓW, komentarzy w plotkarskich mediach, bo nikogo z was tam nie było. Oczerniać kogoś, nie znając człowieka osobiście, w obliczu tak wielkiej tragedii dla żony i całej rodziny, zadając im kolejny ból. I niech ten rzuci kamieniem, który w swoim życiu był zawsze IDEAŁEM i nigdy nie pił alkoholu na wakacjach i pod jego wpływem nie popełnił błędów. Trochę empatii dla drugiego człowieka.

Kiedyś wyglądała przeciętnie, jak fretka. Potem przerobiła Kilka razy cycki, kilka razy nos, usta, zęby ma sztuczne, Kości policzkowe, brodę, ostrzykuje się regularnie….każda by tak wyglądała po tylu zmianaCh

Najnowsze komentarze (232)

Jest sztuczna do szpiku kości. Zewnętrznie i wewnętrznie. Wyrachowana.

Widać pieniądze – ale jak widać szczęścia nie dają. A życzę.

Biedna 🙁 dlaczego tak sobie zrobiła ?

Aga to nie jest styl tylko taka wiecie New skin

Te operacje chyba bardzo ją bolały. Tak fizycznie

Sztuczność sztuczność sztuczność 🙁

Bardzo, bardzo przerobiona. To tez jakoś się łączy z psychika – zero kochania siebie prawdziwej

Agnieszka musiała się przerobić bo nie akceptowała siebie. To niech nie uczy innych

bDTatbTf

Usta wydymkii pompowanki. I stylowy bląąd

No ona ma fatalny gust. Miala i ma.

Strasznie przerobiona !!! Nie podoba mi się taki cyborg

A udaje taki naturalny styl boho/ ze zawsze niby sobą jest a tak naprawdę zero akceptacji dla siebie prawdziwej

Kurcze:(strasznie sztuczne wszystko ma 🙁 teraz widać

Chyba trzeba mieć kompleksy żeby tak iść pod nóż.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles