urządzenie kosmetyczne

Amerykański chirurg o Katarzynie Warnke: Tego NIE wolno robić!


Chirurg plastyczny z Kalifornii uważa, że polska aktorka ma wyjątkowo źle zrobioną plastykę powiek. Krzysztof Gojdź wziął w obronę swoją przyjaciółkę i nie zostawił na amerykańskim lekarzu suchej nitki.


Dr Mehryar Ray Taban jest chirurgiem plastycznym z Beverly Hills, który pomaga swoim pacjentom uzyskać lepszy wygląd. Specjalizuje się głównie w okuloplastyce, czyli zabiegach związanymi z powiekami. Na swoim instagramowym profilu porównuje zdjęcia wybranych osób przed i po zabiegach. Niedawno wykonał tego typu porównanie, wstawiając dwa różne fotografie Katarzyny Warnke. Napisał, że jest to przykład nieudanej korekcji powiek.

Tego właśnie NIE wolno robić! Polska aktorka Katarzyna Warnke prawdopodobnie miała zrobioną plastykę powiek górnych z usunięciem zbyt dużej ilością tłuszczu i skóry (przez innego chirurga). Ważne jest, aby operacja plastyczna oka miała naturalny rezultat.

Wiadomo, że aktorka przyjaźni się z doktorem Krzysztofem Gojdziem, który dba o jej wygląd. Czy to on jest odpowiedzialny za wskazaną przez amerykańskiego lekarza porażkę?

Jakąś burzę medialną wywołało nieprofesjonalne porównanie zdjęć Kasi Warnke przez jakiegoś podrzędnego lekarza z LA. Jakoby miała przeze mnie wykonany zabieg blepharoplastyki powiek górnych (zmniejszenie skóry i usunięcie tłuszczu z powiek – przyp. red.). Dementuję powyższe – przekazał w rozmowie z Plotkiem.

Doktor Gojdź nie kryje oburzenia i nie zgadza się, z jego zdaniem, nietrafnym zarzutem. Zaznaczył, że nie wykonywał Kasi zabiegów na powiekach.

Zainteresowanych odsyłam do normalnych zdjęć Kasi, którą uważam za piękną kobietę – nie tylko na zewnątrz, ale mającą piękne serce. (…) Niech każdy pilnuje swoich powiek, żeby nie obwisły i nie zaburzyły pola widzenia, bo to już nie tylko estetyczne, ale medyczne wskazanie do blepharoplastyki powiek górnych. I żeby obwisające powieki trolli nie zasłoniły trzeźwego spojrzenia na piękny świat.

Jego zdaniem zmieniony wyraz twarzy na zdjęciu, które rzekomo miało być wykonane po urodowych poprawkach, spowodowane jest tym, że aktorka była wówczas w ciąży.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Warnke o powrocie do aktorstwa po porodzie: Stałam się wybredna

Jakiś czas temu w wywiadzie dla “Party” Krzysztof Gojdź zapewniał, że nie ingeruje drastycznie w twarz aktorki.

Kasia Warnke jest dla mnie prawdziwą Słowianką. Ma przepiękną twarz. Ona też jest bardzo młoda, jest poniżej 40, więc nie ma co tam jeszcze ingerować i gmerać, więc zwykłe zabiegi kosmetologiczne absolutnie wystarczą – zapewnił.

fot. Instagram/tabanmd


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu:
Chirurg plastyczny z USA skrytykował wygląd Katarzyny Warnke: Tego NIE wolno robić!.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles