urządzenie kosmetyczne

Ten produkt do brwi daje efekty makija¿u permanentnego. Kupicie go w Rossmannie za mniej ni¿ 20 z³


Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! to prosty i tani sposób na piękne włoski – w zaledwie kilka chwil daje efekt makija¿u permanentnego. Nic dziwnego, że kobiety bardzo szybko pokochały ten kosmetyk! Ma bowiem wiele atutów.

Po pierwsze, maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! jest bardzo prosta w użyciu. Po drugie, daje świetne efekty, jak dużo droższe kosmetyki do stylizacji i makijażu brwi. Po trzecie zaś, bez problemu kupicie ją np. w drogeriach sieci Rossmann. Po czwarte, jest też przy tym niezwykle tania. 

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! daje efekty jak makijaż permanentny. Ten hitowy kosmetyk do makijażu kupicie w drogeriach sieci Rossmann

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! zawiera w swoim składzie delikatne mikro-włókienka, które dodają włoskom objętości. Dodatkowo wypełniają również przestrzenie między nimi. Dzięki temu brwi wyglądają na bardziej gęste i wyraziste. W konsekwencji całe spojrzenie nabiera charakteru.

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go jest bardzo prosta w użyciu, a wszystko dzięki małej i wyjątkowo precyzyjnej szczoteczki, którą się ją nakłada. Dzięki temu kosmetyk idealnie pokrywa każdy włosek, podkreślając go i nadając mu pożądany kształt. Wykonany nią makija¿ zajmuje dosłownie chwilę! I nie trzeba przy tym mieć specjalnych umiejętności, jak np. podczas używania pomad do brwi.

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go ma jeszcze inny atut – jest bowiem bardzo trwała. Dzięki temu nie wymaga poprawek w ciągu dnia. Warto jednak przy tym wiedzieć, że kosmetyk ten nie jest wodoodporny.

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! – hit wśród kosmetyków do makijażu. Kupicie ją teraz w Rossmannie za mniej niż 20 zł

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! dostępna jest m.in. w drogeriach sieci Rossmann: zarówno tych stacjonarnych, jak również w sklepie online. Jej cena regularna to zaledwie 19,99 zł, jednak dość często kupicie ją jeszcze taniej, ponieważ na promocji. 

Maskara do brwi Eveline Cosmetics Brow&Go! dostępna jest w dwóch kolorach, dzięki czemu łatwo dobierzesz odcień odpowiedni dla siebie:

  1. light,
  2. dark. Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles