urządzenie kosmetyczne

Kawałek Don’t Speak ma już 25 lat! Gwen Stefani wbiła się w strój z teledyskuGwen Stefani i Blake Shelton
Autor: Invision/Invision/East News


Zespól No Doubt dzięki kawałkowi Don’t Speak zdobył światową sławę. Piosenka podbijała listy przebojów i zapewniła im nominację do Grammy. Aż trudno w to uwierzyć, ale od premiery Don’t Speak minęło już 25 lat. Gwen Stefani postanowiła to uczcić. Choć wydaje się to nie wiarygodne, gwiazda wbiła się w kultowy strój z teledysku!

Gwen Stefani ma teraz sporo na głowie. Wokalistka szykuje się do ślubu z Blake’iem Sheltonem. Jednak znalazła czas, żeby uczcić piosenkę Don’t Speak. Kultowy kawałek został nagrany w 1996 roku, a to oznacza, że właśnie świętuje 25-lecie!

Don’t Speak to niekwestionowany hit lat 90. Grupa No Doubt wydała go na swoim trzecim albumie – Tragic Kingdom. Tuż po premierze osiągnął pierwsze miejsce na liście Billboard Hot 100 Airplay i utrzymał się tam przez szesnaście tygodni. Zapewnił także No Doubt nominację do nagrody Grammy w kategorii Song of the Year.

Od tamtego czasu minęło 25 lat. A Gwen Stefani postanowiła odświeżyć wszystkim pamięć…

ESKA XD #020 – FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Gwen Stefani świętuje 25-lecie piosenki Don’t Speak

51-letnia gwiazda zdecydowała się uczcić urodziny Don’t Speak na Tik Toku. Gwiazda odtworzyła stylizację z teledysku. Sukienka w kropki była wówczas hitem!

Aż trudno uwierzyć, że Gwen Stefani tak doskonale wygląda w tym stroju. Gdyby nie makijaż i fryzura spokojnie można by uznać, że nic się nie zmieniło.


Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles