urządzenie kosmetyczne

Chirurg plastyczny z Kalifornii krytykuje wygląd Katarzyny Warnke: “Oto jak NIE należy tego robić!”


Katarzyna Warnke bez wątpienia jest bardzo atrakcyjną kobietą. Nie ukrywa jednak, że obecny wygląd zawdzięcza również medycynie estetycznej. Nad jej twarzą pracował nie kto inny, a sam Krzysztof Gojdź. Aktorka bardzo chwaliła jego kunszt.

Od kilku dobrych lat to właśnie Krzysztofowi zawdzięczam naturalny i świeży wygląd – mówiła niecały rok temu.

Gdy Gojdź postanowił wyjechać z Polski i otworzyć klinikę na Florydzie, Kasia wraz z mężem Piotrem Stramowskim pojawiła się na otwarciu i dumnie pozowała do zdjęć.

Zachwytów Warnke nad talentem Gojdzia nie mógł zrozumieć znany w środowisku gwiazd doktor Łukasz Drozd. W dyskusji na Instagramie podał w wątpliwość umiejętności Krzysztofa, dziwiąc się, że Warnke w ogóle korzysta z jego usług. W odpowiedzi Gojdź nazwał go “trollem”.

Zobacz także: Krzysztof Gojdź o medycynie estetycznej: “Większość lekarzy nie ma wyczucia”

bDTwnIhF

Teraz z kolei na instagramowym profilu chirurga plastycznego z Kalifornii pojawił się wpis, w którym twierdzi on, że Katarzynie nieudolnie skorygowano powieki.

Oto jak NIE należy tego robić! Polska aktorka Katarzyna Warnke prawdopodobnie miała zrobioną agresywną plastykę powiek górnych z usunięciem prawdopodobnie zbyt dużej ilością tłuszczu i skóry (przez innego chirurga) – pisze doktor Mehryar Ray Taban, który ma gabinety w Beverly Hills i Santa Barbara.

Ważne jest, aby operacja plastyczna oka dawała naturalne rezultaty – podkreśla lekarz, zastrzegając jednocześnie, że “nie ma bezpośredniej wiedzy na temat tego konkretnego przypadku, a jego ocena opiera się na zdjęciach, które znalazł w internecie”.

bDTwnIhG

Do wpisu medyk dodał zdjęcia Katarzyny “przed i po” rzekomym zabiegu liftingu powiek. W komentarzach internauci współczują polskiej aktorce.

“Jaka szkoda, a była taka piękna!”, “O mój Boże, wygląda 20 lat starzej”, “Biedna kobieta”, “To smutne” – piszą.

Postanowiliśmy poprosić o komentarz Krzysztofa Gojdzia. Ten jednak zdaje się nie widzieć problemu, za to uważa, że Kasia może czuć się wyróżniona.

To super, że Kasi urodę doceniają też w Hollywood. To już niedługo docenią jej talent aktorski i zastąpi Angelinę Jolie w Los Angeles prorokuje “chirurg gwiazd”.

bDTwnIhH

Też uważacie, że tego typu krytyka to dla Katarzyny “nobilitacja”?

bDTwnIhI
bDTwnIiaSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles