urządzenie kosmetyczne

Nauczycielka z Rudy Śląskiej zagrała w serialu “Uzdrowisko”. Odcinek z Anną Dragon można zobaczyć 20 listopada 2020


Anna Dragon, nauczycielka z Rudy Śląskiej, wygrała casting dla aktorów amatorów do serialu “Uzdrowisko”. Zagrała w jednym z odcinków tej produkcji. Można ją zobaczyć na małym ekranie w piątek 20 listopada o godz. 19.00 na antenie TVP 2.

Producent serialu “Uzdrowisko”, emitowanego na antenie TVP2, Endemol Shine Polska ogłosił casting dla widzów, którzy chcieliby wystąpić w serialu w jednym odcinku, w drugoplanowej roli.

Anna Dragon z Rudy Śląskiej wystąpiła w jednym z odcinków serialu “Uzdrowisko”

Casting wygrała Anna Dragon z Rudy Śląskiej. Z zawodu nauczycielka, dodatkowo absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Prawa i Administracji.

– Od czasów studenckich pasjonowało mnie aktorstwo. Marzyłam o zagraniu w serialu lub filmie, ale moje życie potoczyło się w innym kierunku. Myślę, że teraz dojrzałam do tego, by zawalczyć o swoje marzenia! Nie boję się nowych wyzwań i wiem, że mogę w życiu coś jeszcze osiągnąć, spróbować sprawdzić się w czymś zupełnie nowym – mówi Anna Dragon

Anna przyznaje, że w castingu wzięła udział pod wpływem impulsu. – Rano usłyszałam reklamę w telewizji i pomyślałam – teraz, albo nigdy! Wzięłam telefon i nagrałam krótki filmik bez jakiegokolwiek przygotowania! Zupełnie naturalnie! – wspomina.

Nie przeocz

I udało się! Przekonała jury swoją naturalną postawą i wrodzonym talentem do występowania przed kamerą. Anna Dragon w serialu “Uzdrowisko” zagra życzliwą kuracjuszkę Anię. Wystąpi w scenach z Małgorzatą Sadowską i Jarosławem Witaszczykiem.

Odcinek ze zwyciężczynią castingu będzie można obejrzeć w 57. odcinku “Uzdrowiska” 20 listopada 2020 r. o godz. 19.00 na antenie TVP 2.

“Uzdrowisko” to nowość na antenie Telewizji Polskiej

“Uzdrowisko” to nowy serial docu-soap Telewizji Polskiej. Pierwszy odcinek został wyemitowany we wrześniu 2020. Nawiązuje do hitowego programu “Sanatorium Miłości”. Akcja serialu dzieje się w podupadającym prywatnym sanatorium.

Właścicielem Uzdrowiska jest Andrzej (Artur Kocięcki) – świetny ortopeda. Niestety w biznesie nie powodzi mu się tak dobrze jak w wyuczonym zawodzie. Motorem napędowym biznesu była przedsiębiorcza żona Andrzeja. Niestety kilka lat temu po krótkiej chorobie zmarła. Andrzej został ze wszystkim sam – z pracą papierkową, promocją, marketingiem i zarządzaniem.

Nadzieją na uratowanie sanatorium jest wynajęcie części pomieszczeń na gabinet, który prowadzi Adrianna (Aldona Orman) – chirurg plastyczny oraz lekarz medycyny estetycznej i bizneswoman. Kobieta jest koleżanką Andrzeja ze studiów medycznych. W młodości połączył ich płomienny romans, który do tej pory wzbudza w nich wspomnienia. Ponadto wielkim wsparciem dla Andrzeja jest Grażyna (Małgorzata Sadowska), która pomaga mu w prowadzeniu ośrodka i radzeniu sobie z licznymi dylematami. Pielęgniarka jest jego jedynym powiernikiem i oparciem. Grażyna dużo widzi, ma dobrą intuicję i być może nadzieję, że Andrzej spojrzy na nią inaczej niż tylko przez pryzmat zawodowy.

Musisz to wiedzieć

W serialu widzowie poznają także historię Julka – offowego muzyka, który trafia do Uzdrowiska prosto z tętniącego życiem Londynu. Mimo początkowego zniechęcenia i chęci powrotu do wielkiego miasta, jego entuzjazm budzi się gdy lepiej poznaje Marzenę, młodą i zdolną pielęgniarkę – jej dobra energia zachwyca nie tylko Julka, ale wszystkich pensjonariuszy. Zdobycie jej serca będzie jednak wyzwaniem, ponieważ dziewczyna ma już poważne plany z Arkiem, instruktorem pływania, który planuje wyjechać z nią do Stanów Zjednoczonych.

Losy pracowników, przeplatające się z historiami pensjonariuszy mają zapewnić widzom codzienną dawkę emocji. Sanatoryjną rzeczywistość wzbogacają także trzy Cioteczki – stałe pensjonariuszki, których komentarze budują pełen humoru klimat.

W obsadzie serialu znaleźli się m.in.

  • Artur Kocięcki (“Klan”, “Barwy szczęścia”),
  • Małgorzata Sadowska (“U Pana Boga w ogródku”, “Dziewczyny ze Lwowa”),
  • Aldona Orman (“Barwy szczęścia”, “Plebania”),
  • Michał Chorosiński (“Lombard. Życie pod zastaw”, “M jak miłość”),
  • Magdalena Waligórska (“Ranczo”, “Lombard. Życie pod zastaw”),
  • Bartosz Buława (“Belle Epoque”, “Barwy szczęścia”,
  • Kinga Zygmunt (“Pierwsza miłość”, “W rytmie serca”).

Zobacz koniecznie

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles