urządzenie kosmetyczne

Tak wygląda Anna Lewandowska bez makijażu! Gwiazdę zasypały komplementyAnna Lewandowska
Autor: WBF


Anna Lewandowska kojarzona jest przede wszystkim ze sportem. Zaczęło się od karate, aż do fitnessowego imperium. Żona Roberta Lewandowskiego sprawnie porusza się nie tylko po macie, ale i po świecie biznesu. Dziś gwiazda promuje swoją markę kosmetyczną. Zobaczcie, jak wygląda Anna Lewandowska bez makijażu!

Anna Lewandowska kojarzy nam się przede wszystkim ze zdrowym stylem życia. Nierozerwalnie łączy się to ze sportem. Celebrytka zaczynała przygodę z nim przez trenowanie karate. Z czasem sport stał się jej sposobem na życie i …zarabianie.

Dzisiaj Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Jej treningi, książki, jadłospisy i aplikacja cieszą się ogromną popularnością. Do tego dołóżmy katering i sklep ze zdrową żywności i mamy prawdziwe fit imperium.

Na tym jednak Anna Lewandowska nie poprzestała. Niedawno gwiazda uruchomiła własną markę kosmetyków – Phlov By Anna Lewandowska. Sama jest ich najlepszą reklamą.

ESKA XD #020 – FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Tak wygląda Anna Lewandowska bez makijażu

Zazwyczaj Anna Lewandowska nosi oszczędny makijaż. Jednak tym razem pokazała się fanom zupełnie naturalnie. O lepszej reklamie marka Phlov nie mogłaby marzyć.

Anna Lewandowska bez makijażu została obsypana komplementami!

– Cudownie wyglądasz Aniu 🔥😍🔥

– Naturalne przepieknie😍😍

– Nie pozostaje mi nic innego jak zostawić ❤️😀

– Naturalna pielęgnacja jest fantastyczna ❤️ a Ty wyglądasz rewelacyjnie ❤️

Trudno się z tymi komentarzami nie zgodzić. Anna Lewandowska bez makijażu wygląda, jakby miała 20 lat!

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles