urządzenie kosmetyczne

Na sygnale odcinek 308 – streszczenie. Benio w akcji!Na sygnale
Autor: Artrama


Przed nami premierowy 308 odcinek Na sygnale. Co tym razem zobaczymy w serialu? Odpowiedź znajdziecie poniżej. Emisja odcinka numer 307 już w czwartek 22 kwietnia o godzinie 21:20, tylko na antenie TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Na sygnale odcinek 308 – streszczenie.

W kolejnym tygodniu w stacji ratowników pojawi się nowy szef: doktor Beniamin Vick (w tej roli Hubert Jarczak)… Jak potoczy się jego pierwszy dzień w pracy? O poranku lekarz powita kolegów – i od razu spróbuje się z zespołem zaprzyjaźnić.

– Dzień dobry, doktorze…

– Pierwsza zasada: żadnego doktorowania! Jesteśmy tu na równych prawach… Benio!

Jego spotkanie z Wiktorem (Wojciech Kuliński) nie będzie jednak miłe… Bo Vick okaże się znajomym Banacha sprzed lat, na którego widok lekarz wcale się nie ucieszy.

– Po co tu przyszedłeś?

– A co, naruszyłem twoje terytorium?

– 20 lat temu naruszyłeś moje terytorium…

– Jaki ty jesteś pamiętliwy, Wiki…

– Nie mów do mnie Wiki!

Na pierwszy dyżur Benio pojedzie z Martyną (Monika Mazur-Chrapusta) oraz Sonią (Natalia Rewieńska), a dziewczyny od razu zasypią go pytaniami. Ciekawe, dlaczego porzucił karierę chirurga plastycznego i trafił właśnie do ich stacji.

– A co ty właściwie robisz w pogotowiu?

– No właśnie… W prywatnej klinice pewnie zarabiałeś z dziesięć razy tyle…

– Ale to już mnie nie kręci. Potrzebuję czegoś nowego, adrenaliny…

– To nie lepiej kupić sportowy samochód? Adrenalina też jest, a nie ma szarpaniny z pijakami, wezwań do luźnych stolców i szukania urwanych palców w sylwestra…

– Ja jestem gotowy na wszystko! A sportowy samochód… już mam.

Gdy pierwszym pacjentem ratowników okaże się zwykły lump… doktor Vick straci jednak nagle cały zapał. I w końcu chorego będą musiały zbadać jego koleżanki… A Benio, po starciu z szarą rzeczywistością, nawet nie spróbuje ukryć rozczarowania.

– Pijany menel, ból brzucha, nadciśnienie… Naprawdę, korekty uszu są bardziej ekscytujące…

Martyna z Sonią zadbają jednak o to, by szefowi w pracy się nie nudziło… I – z niewinnymi uśmieszkami – na postoju zlecą Vickowi „roboty karne”. A konkretnie: czyszczenie karetki po badaniu lumpa.

– Trzeba wywietrzyć i zdezynfekować! Proszę, Beniu…

– To ja mam to robić?!

– Jesteśmy tu przecież „na równych prawach”…

Chwilę później ratownicy odbiorą za to kolejne wezwanie… I tym razem doktor Vick zostanie w końcu bohaterem – ratując życie młodej matki oraz noworodka.

– Ruchy, kochani, ruchy! Dziecko z porodu nagłego w 26 tygodniu ciąży, w ułożeniu pośladkowym, niewydolne oddechowo, wychłodzone!

W ciągu kolejnych godzin Benio okaże się w pracy naprawdę czarujący… zwłaszcza dla Martyny.

– A co byś w mojej twarzy poprawił? Obiecuję, że się nie obrażę…

– Nic. Naprawdę. Masz świetne proporcje. Doskonałe usta, piękny, prosty nos… W ogóle kobiety są piękne, jakie są, tylko w siebie nie wierzą…

A w finale lekarz znów koleżanki mile zaskoczy – kupując dwa bukieciki kwiatów.

– Dziękuję, dziewczyny, za ten pierwszy dyżur… Nauczyłem się dzisiaj więcej niż przez ostatni rok! Przede wszystkim – co znaczy zespół. Rano miałem jeszcze wątpliwości, ale teraz już wiem, że zostanę tu na dłużej!

Czy doktor Vick odnajdzie wśród ratowników swoje miejsce i… na dobre zadomowi się w stacji? I co dokładnie wydarzyło się między nim oraz Wiktorem w przeszłości? Odpowiedź wkrótce – tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu.
Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles