urządzenie kosmetyczne

Tygodniowy przegląd prasy (Tarnów, 11.04-17.04.2021), poznaj najważniejsze informacje z Tarnowa


Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Tarnowa, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 11.04 a 17.04.2021. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Najpiękniejsze ogrody na Instagramie. Niektóre wyglądają wręcz królewsko. Może taki będzie też Twój? Zobacz zdjęcia! 18.04.21”?

Przegląd tygodnia Tarnów od 11.04 do 17.04.2021: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Najpiękniejsze ogrody na Instagramie. Niektóre wyglądają wręcz królewsko. Może taki będzie też Twój? Zobacz zdjęcia! 18.04.21

Od kilku lat coraz popularniejsze staje się projektowanie i tworzenie pięknych, estetycznych ogrodów przydomowych. Stają się one nie tylko wspaniałą ozdobą podwórka, ale także miejscem, gdzie można się zrelaksować i uciec od miastowego zgiełku. W takich ogrodach znajdują się już nie tylko kwiaty i krzewy, ale także nowoczesne krzesła, światła, huśtawki i pufy. Kilka przykładów takich bajkowych miejsc znajdziecie w galerii. Czyż nie są cudne?

📢 Tarnów. Piękne makijaże na Instagramie. Wychodzą spod ręki utalentowanych makijażystek z Tarnowa [ZDJĘCIA]

Choć salony kosmetyczne ze względu na epidemiczne obostrzenia są zamknięte, a na wizytę u makijażystki trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, już warto zobaczyć gdzie można wykonać profesjonalny makijaż. Uzdolnione tarnowianki chętnie dzielą się „malowniczymi arcydziełami” na Instagramie. Obok profesjonalnego makijażu, które wykonują swoim klientkom, potrafią też doskonale podkreślić ich urodę i atuty. Zobaczcie, ich wielki talent! Kliknij w przycisk “zobacz galerię” i przesuwaj zdjęcia w prawo – naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 11.04-17.04.2021 Tarnów: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Tarnowie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Jadowniki-Chicago. Marcelek Kubala ma już nową wątrobę. Udało się to, co jeszcze niedawno wręcz graniczyło z cudem [ZDJĘCIA]

To, co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się graniczyć z cudem, udało się! Innym słowem nie da się określić zebrania aż siedmiu milionów złotych na przeszczep wątroby dwuletniego Marcelka z Jadownik. W dodatku chłopczyk pomyślnie przeszedł operację, której w Polsce nikt nie chciał się podjąć, a uczynili to dopiero lekarze w Chicago. Walka o zdrowie chłopca wciąż trwa.

📢 Tarnów. Aktualne oferty pracy z Tarnowa i okolic. Gdzie można zarabiać nawet 8 tysięcy brutto? [KWIECIEŃ 2021]

Oferowane stawki zaczynają się od 3,5 tys. zł brutto, ale są i propozycje pensji do 8 tys. zł brutto miesięcznie. Pracodawcy w Tarnowie i regionie szukają rąk do pracy w różnych branżach – od budowlańców, po specjalistów z zakresu księgowości czy terapeutów. Znalezienie pracy czasach pandemii nie musi być skazane na niepowodzenie. W Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie wciąż pojawiają się nowe oferty zatrudnienia. Zobaczcie najatrakcyjniejsze oferty względem zarobków.

ZOBACZ KONIECZNIE

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles